2020 Hyundai i10 1.0 MPi Teknik Özellikleri
| 2020 Hyundai i10 | |
| Marka | Hyundai |
| Model | i10 |
| Üretim Başlangıç Yılı | 2019 Yılı |
| Gövde Tipi | Hatchback |
| 1.0 MPi | |
| Performans | |
| Ortalama Yakıt tüketimi | 5.3 Lt/100 km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| 0-100 Km Hızlanma | 17.3 saniye |
| Maksimum Hız | 156 km/saat |
| CO2 Emisyonları | 121 g/km |
| Hyundai i10 Motor Özellikleri | |
| Beygir Gücü | 67 HP |
| Maksimum Tork | 96 Nm |
| Silindir Hacmi | 999 cm3 |
| Silindir Adedi | 3 |
| Silindir Pozisyonu | Inline |
| Yakıt Sistemi | Çok Noktalı Enjeksiyon |
| Şanzıman | Otomatik Vites – 5 İleri |
| Çekiş | Önden Çekişli |
| Hacim ve Ağırlıklar | |
| Bagaj Hacmi | 252 Lt |
| Yakıt Deposu Hacmi | 36 Lt |
| 2020 Hyundai i10 Boyutları | |
| Uzunluk | 3670 mm |
| Genişlik | 1680 mm |
| Yükseklik | 1480 mm |
| Dingil Mesafesi | 2425 mm |
| Lastik Boyutu | 175/65 R14 |
Facebook, Instagram, Twitter ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

