1. Anasayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. Araç Muayenesi Yaptıracak Olanlara TÜVTÜRK’ten Uyarı!

Araç Muayenesi Yaptıracak Olanlara TÜVTÜRK’ten Uyarı!

Araç Muayenesi Yaptıracak Olanlara TÜVTÜRK’ten Uyarı! Araç Muayenesi Yaptıracak Olanlara TÜVTÜRK’ten Uyarı! Araç muayene hizmeti veren TÜVTÜRK tüketiciyi uyarıyor! Resmi olarak TÜVTÜRK’ün ücretsiz olarak verdiği hizmet olan “Araç Muayene Randevu” sistemi farklı kişi ve kurumların kurduğu yanıltıcı internet siteleri ve çağrı merkezleriyle sabote ediliyor. Aracını muayene yaptıracak olan tüketici “bedava” olan randevu hizmet için ücret

Abone Ol google-news

1991 Model Tofaş Rekor Fiyata Satıldı

Araç Muayenesi Yaptıracak Olanlara TÜVTÜRK’ten Uyarı!

Araç Muayenesi Yaptıracak Olanlara TÜVTÜRK’ten Uyarı! Araç muayene hizmeti veren TÜVTÜRK tüketiciyi uyarıyor! Resmi olarak TÜVTÜRK’ün ücretsiz olarak verdiği hizmet olan “Araç Muayene Randevu” sistemi farklı kişi ve kurumların kurduğu yanıltıcı internet siteleri ve çağrı merkezleriyle sabote ediliyor. Aracını muayene yaptıracak olan tüketici “bedava” olan randevu hizmet için ücret talep ediyorlar!

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nın denetiminde ülkemizde periyodik araç muayene hizmeti vermeye yetkili tek kuruluş olarak, araç muayene hizmeti randevularını TÜVTÜRK’ün resmi internet sitesi olan (www.tuvturk.com.tr) adresten ya da 0 850 222 88 88 çağrı merkezinden ücretsiz olarak alabilirsiniz.

TÜVTÜRK yapmış olduğu açıklamada ise bu site ve çağrı merkezinin haricinde bir iletişim bilgilerinin olmadığını duyuruyor. TÜVTÜRK’ün resmi internet sitesi veya çağrı merkezi dışında hiçbir kurum tarafından randevusunun alınmaması gerekiyor.  Ayrıca kurum, “Kurumumuz, TÜVTÜRK ismini kullanarak ve/veya ARAÇ MUAYENESİ, ARAÇ MUAYENE RANDEVUSU gibi ifadelere yer veren ve vatandaşlarımızın mağdur olmasına ve yanlış yönlendirilmesine sebep olan kişi ve kuruluşlara karşı yürüttüğü yasal mücadelesine devam edecektir.” açıklamasında bulundu.

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.