
Araba Özellikleri
2011-2013 Volvo S80 2.4 D5 Özellikleri

Haberlerde takip et! >Google Haberler
2011-2013 Volvo S80 2.4 D5 Teknik Özellikleri
2011-2013 Volvo S80 2.4 D5 Teknik Özellikleri
| Volvo S80 | |
| Marka | Volvo |
| Model | S80 II |
| Üretim Başlangıç Yılı | 2011 Yılı |
| Son Üretim Yılı | 2013 Yılı |
| Gövde Tipi | Sedan |
| 2.4 D5 | |
| Performans | |
| Şehir İçi Yakıt Tüketimi | 8.4 Lt/100 km |
| Şehir Dışı Yakıt Tüketimi | 4.7 Lt/100 km |
| Ortalama Yakıt Tüketimi | 6.1 Lt/100 km |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Hızlanma 0 – 100 km/s | 7.8 saniye |
| Maksimum Hız | 225 km/s |
| Motor | |
| Beygir Gücü | 215 HP / 4000 dev/dak |
| Maksimum Tork | 440 Nm / 1500-3000 dev/dak |
| Silindir Hacmi | 2400 cm3 |
| Silindir Adedi | 5 |
| Silindir Pozisyonu | Inline |
| Yakıt Sistemi | Dizel – Commonrail |
| Türbin | Turbo Kompresör / Intercooler |
| Şanzıman | Otomatik Vites – 6 İleri |
| Çekiş | Önden Çekiş |
| Hacim ve Ağırlıklar | |
| Ağırlık | 1640 Kg |
| Bagaj Hacmi | 480 Lt |
| Yakıt Deposu Hacmi | 70 Lt |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4851 mm |
| Genişlik | 1861 mm |
| Yükseklik | 1493 mm |
| Dingil Mesafesi | 2835 mm |




2011-2013 Volvo S80 2.4 D5 Özellikleri Yorumlar