
Araba Özellikleri
2019 BMW G30 M550i Teknik Özellikleri

Haberlerde takip et! >Google Haberler
2019 BMW G30 M550i Teknik Özellikleri.
2019 BMW G30 M550i Teknik Özellikleri
| 2019 BMW G30 M550i | |
| Marka | BMW |
| Model | 5 Serisi G30 |
| Üretim Başlangıç Yılı | 2019 Yılı |
| Gövde Tipi | Sedan |
| BMW G30 – M550i 530 HP | |
| Performans | |
| Şehir İçi Yakıt tüketimi | 13.5 – 13.9 Lt/100 km |
| Şehir Dışı Yakıt tüketimi | 7.6 – 7.8 Lt/100 km |
| Ortalama Yakıt tüketimi | 9.9 – 10 Lt/100 km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| 0-100 Km Hızlanma | 3.8 saniye |
| Maksimum Hız | 250 km/s |
| Emisyon Standardı | Euro 6 |
| CO2 Emisyonları | 225 – 227 g/km |
| Motor | |
| Beygir Gücü | 530 HP / 5500 – 6000 dev / dak |
| Maksimum Tork | 750 Nm / 1800 – 4600 dev / dak |
| Silindir Hacmi | 4395 cm3 |
| Silindir Adedi | 8 |
| Silindir Pozisyonu | V Motor |
| Silindir Başına Düşen Valf | 4 |
| Yakıt Sistemi | Direkt Enjeksiyon |
| Türbin | Twin – Power Turbo |
| Şanzıman | Otomatik Vites – 8 İleri Steptronic |
| Çekiş | 4×4 |
| Hacim ve Ağırlıklar | |
| Ağırlık | 1870 Kg |
| Bagaj Hacmi | 530 Lt |
| Yakıt Deposu Hacmi | 68 Lt |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4962 mm |
| Genişlik | 1868 mm |
| Yükseklik | 1467 mm |
| Dingil Mesafesi | 2975 mm |
| Lastik Boyutu | Ön lastikler: 245/40 R19Y XL, Arka lastikler: 275/35 R19 100Y XL |




2019 BMW G30 M550i Teknik Özellikleri Yorumlar