
Araba Özellikleri
2019 Citroen C-Elysee Özellikleri

Haberlerde takip et! >Google Haberler
2019 Citroen C-Elysee teknik özellikleri.
2019 Citroen C-Elysee Özellikleri
| Citroen C-Elysee | |
| Marka | Citroen |
| Model | C-Elysee II |
| Üretim Başlangıç Yılı | 2016 Yılı |
| Gövde Tipi | Sedan |
| 1.2 PureTech | |
| Performans | |
| Şehir İçi Yakıt Tüketimi | 5.8 Lt/100 km |
| Şehir Dışı Yakıt Tüketimi | 4.1 Lt/100 km |
| Ortalama Yakıt tüketimi | 4.8 Lt/100 km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| 0-100 Km Hızlanma | 12.9 saniye |
| Maksimum Hız | 169 km/saat |
| Emisyon Standardı | Euro 6 |
| Motor | |
| Beygir Gücü | 82 HP / 5750 dev/dak |
| Maksimum Tork | 118 Nm / 2750 dev/dak |
| Silindir Hacmi | 1199 cm3 |
| Silindir Adedi | 3 |
| Silindir Pozisyonu | Inline |
| Silindir Başına Düşen Valf | 4 |
| Yakıt Sistemi | Çok Noktalı Enjeksiyon |
| Şanzıman | Manuel Vites – 5 İleri |
| Çekiş | Önden Çekişli |
| Hacim ve Ağırlıklar | |
| Ağırlık | 980 Kg |
| Bagaj Hacmi | 506 Lt |
| Yakıt Deposu Hacmi | 50 Lt |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4419 mm |
| Genişlik | 1748 mm |
| Yükseklik | 1466 mm |
| Dingil Mesafesi | 2652 mm |
| Lastik Boyutu | 195/55 R16 |
Gümrükte Satışa Çıkarılan İkinci El Otomobiller
2019 Citroen C-Elysee Özellikleri
1.6 BlueHDi | |
| Performans | |
| Şehir İçi Yakıt Tüketimi | 4.6 Lt/100 km |
| Şehir Dışı Yakıt Tüketimi | 3.3 Lt/100 km |
| Ortalama Yakıt tüketimi | 3.8 Lt/100 km |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| 0-100 Km Hızlanma | 10.8 saniye |
| Maksimum Hız | 183 km/saat |
| Emisyon Standardı | Euro 6 |
| Motor | |
| Beygir Gücü | 99 HP / 3750 dev/dak |
| Maksimum Tork | 254 Nm / 1750 dev/dak |
| Silindir Hacmi | 1560 cm3 |
| Silindir Adedi | 4 |
| Silindir Pozisyonu | Inline |
| Silindir Başına Düşen Valf | 2 |
| Yakıt Sistemi | Dizel – Commonrail |
| Türbin | Turbo Kompresör / Intercooler |
| Şanzıman | Manuel Vites – 5 İleri |
| Çekiş | Önden Çekişli |
| Hacim ve Ağırlıklar | |
| Ağırlık | 1090 Kg |
| Bagaj Hacmi | 506 Lt |
| Yakıt Deposu Hacmi | 50 Lt |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4419 mm |
| Genişlik | 1748 mm |
| Yükseklik | 1466 mm |
| Dingil Mesafesi | 2652 mm |
| Lastik Boyutu | 195/55 R16 |
Facebook, Instagram, Twitter ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.




2019 Citroen C-Elysee Özellikleri Yorumlar