
Araba Özellikleri
2019 Ford Fiesta 1.0 EcoBoost Teknik Özellikleri

Haberlerde takip et! >Google Haberler
2019 Ford Fiesta 1.0 EcoBoost teknik özelliklerini hazırladık.
2019 Ford Fiesta 1.0 EcoBoost Teknik Özellikleri
| Ford Fiesta | |
| Marka | Ford |
| Model | Fiesta |
| Üretim Başlangıç Yılı | 2017 Yılı |
| Gövde Tipi | Hatchback |
1.0 EcoBoost | |
| Performans | |
| Şehir İçi Yakıt Tüketimi | 6.9 Lt/100 km |
| Şehir Dışı Yakıt Tüketimi | 4.2 Lt/100 km |
| Ortalama Yakıt tüketimi | 5.2 Lt/100 km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| 0-100 Km Hızlanma | 12.2 saniye |
| Maksimum Hız | 180 km/saat |
| Emisyon Standardı | Euro 6 |
| CO2 Emisyonları | 118 g/km |
| 2019 Ford Fiesta Motor | |
| Beygir Gücü | 100 HP / 4500-6500 dev/dak |
| Maksimum Tork | 170 Nm / 1500-4000 dev/dak |
| Silindir Hacmi | 998 cm3 |
| Silindir Adedi | 3 |
| Silindir Pozisyonu | Inline |
| Silindir Başına Düşen Valf | 4 |
| Yakıt Sistemi | Direkt Enjeksiyon |
| Türbin | Turbo Kompresör |
| Şanzıman | Otomatik Vites – 6 İleri |
| Çekiş | Önden Çekişli |
| Hacim ve Ağırlıklar | |
| Ağırlık | 1206 Kg |
| Bagaj Hacmi | 303 Lt |
| Yakıt Deposu Hacmi | 42 Lt |
| 2019 Ford Fiesta Boyutlar | |
| Uzunluk | 4040 mm |
| Genişlik | 1735 mm |
| Yükseklik | 1476 mm |
| Dingil Mesafesi | 2493 mm |
| Lastik Boyutu | 195/60 R15 |
Facebook, Instagram, Twitter ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.




2019 Ford Fiesta 1.0 EcoBoost Teknik Özellikleri Yorumlar