
Araba Özellikleri
2019 Mercedes-Benz A200 Sedan

Haberlerde takip et! >Google Haberler
2019 Mercedes-Benz A200 Sedan 1.3 DCT teknik özellikleri.
2019 Mercedes-Benz A200 Sedan 1.3 DCT Teknik Özellikleri
| 2019 Mercedes-Benz A200 Sedan | |
| Marka | Mercedes-Benz |
| Model | A-Class Sedan |
| Üretim Başlangıç Yılı | 2018 Yılı |
| Gövde Tipi | Sedan |
| Performans | |
| Şehir Dışı Yakıt Tüketimi | 4.7 Lt / 100 km |
| Ortalama Yakıt Tüketimi | 5.4 Lt / 100 km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| 0-100 Km Hızlanma | 8.1 saniye |
| Maksimum Hız | 230 km / saat |
| Emisyon Standardı | Euro 6 |
| CO2 Emisyonları | 124 g/km |
| Motor | |
| Beygir Gücü | 163 HP / 5500 dev/dak |
| Maksimum Tork | 250 Nm / 1620 dev/dak |
| Silindir Hacmi | 1332 cm3 |
| Silindir Adedi | 4 |
| Silindir Pozisyonu | Inline |
| Silindir Başına Düşen Valf | 4 |
| Yakıt Sistemi | Direkt Enjeksiyon |
| Türbin | Turbo Kompresör |
| Şanzıman | Otomatik Vites 7 İleri |
| Çekiş | Önden Çekişli |
| Hacim ve Ağırlıklar | |
| Ağırlık | 1385 Kg |
| Bagaj Hacmi | 420 Lt |
| Yakıt Deposu Hacmi | 43 Lt |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4549 mm |
| Genişlik | 1796 mm |
| Yükseklik | 1446 mm |
| Dingil Mesafesi | 2729 mm |
| Lastik Boyutu | 205/60 R16 |
Facebook, Instagram, Twitter ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.




2019 Mercedes-Benz A200 Sedan Yorumlar