
Araba Özellikleri
2019 Volvo XC60 Teknik Özellikleri

Haberlerde takip et! >Google Haberler
Barcelona’da dünya lansmanı yapılan yeni XC60’la marka orta boy SUV sürüş deneyimini yeniden tanımlıyor. SUV segmentine has güven duygusu ve güçlü karakteri yansıtırken otomobil sürüş dinamiklerini daha çok hissettiren bir altyapı sunuyor.
2019 Volvo XC60 Teknik Özellikleri
2019 Volvo XC60 teknik özellikleri.
| 2019 Volvo XC60 2.0 B4 | |
| Marka | Volvo |
| Model | XC60 II |
| Üretim Başlangıç Yılı | 2019 Yılı |
| Gövde Tipi | SUV |
| 2.0 B4 | |
| Performans | |
| Ortalama Yakıt Tüketimi | 5,6 Lt/100 km |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Hızlanma 0 – 100 km/s | 8,3 saniye |
| Maksimum Hız | 205 km/s |
| CO2 Emisyonları | 147 g/km |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Elektrikli Motor Gücü | 14 HP |
| Elektrikli Motor Torku | 40 Nm |
| Sistem Gücü | 211 HP |
| Sistem Tork | 460 Nm |
| Motor | |
| Beygir Gücü | 197 HP / 4000 dev/dak |
| Maksimum Tork | 420 Nm / 1740-2760 dev/dak |
| Silindir Hacmi | 1969 cm3 |
| Silindir Adedi | 4 |
| Silindir Pozisyonu | Inline |
| Silindir Başına Düşen Valf | 4 |
| Yakıt Sistemi | Dizel – Commonrail |
| Türbin | Twin-Turbo |
| Şanzıman | Otomatik Vites – 8 İleri |
| Çekiş | 4×4 |
| Hacim ve Ağırlıklar | |
| Ağırlık | 1950 Kg |
| Bagaj Hacmi | 505 Lt |
| Yakıt Deposu Hacmi | 71 Lt |
| AdBlue Tankı | 11.5 Lt |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4688 mm |
| Genişlik | 1902 mm |
| Yükseklik | 1658 mm |
| Dingil Mesafesi | 2865 mm |




2019 Volvo XC60 Teknik Özellikleri Yorumlar