
Araba Özellikleri
2019 Volvo XC90 Özellikleri

Haberlerde takip et! >Google Haberler
2019 Volvo XC90 Teknik Özellikleri
2019 Volvo XC90 Teknik Özellikleri
| 2019 Volvo XC90 | |
| Marka | Volvo |
| Model | XC90 II |
| Üretim Başlangıç Yılı | 2019 Yılı |
| Gövde Tipi | SUV |
| 2.0 T5 | |
| Performans | |
| Ortalama Yakıt Tüketimi | 7.9 Lt/100 km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 – 100 km/s | 7.9 saniye |
| Maksimum Hız | 215 km/s |
| CO2 Emisyonları | 184 g/km |
| Motor | |
| Beygir Gücü | 250 HP / 5500 dev/dak |
| Maksimum Tork | 350 Nm |
| Silindir Hacmi | 1969 cm3 |
| Silindir Adedi | 4 |
| Silindir Pozisyonu | Inline |
| Silindir Başına Düşen Valf | 4 |
| Yakıt Sistemi | Direkt Enjeksiyon |
| Türbin | Turbo Kompresör |
| Şanzıman | Otomatik Vites – 8 İleri |
| Çekiş | 4×4 |
| Hacim ve Ağırlıklar | |
| Bagaj Hacmi | 692 Lt |
| Yakıt Deposu Hacmi | 71 Lt |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4953 mm |
| Genişlik | 1923 mm |
| Yükseklik | 1776 mm |
| Dingil Mesafesi | 2984 mm |
| 2.0 T6 | |
| Performans | |
| Ortalama Yakıt Tüketimi | 8.1 Lt/100 km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 – 100 km/s | 6.5 saniye |
| Maksimum Hız | 230 km/s |
| CO2 Emisyonları | 187 g/km |
| Motor | |
| Beygir Gücü | 310 HP / 5700 dev/dak |
| Maksimum Tork | 400 Nm |
| Silindir Hacmi | 1969 cm3 |
| Silindir Adedi | 4 |
| Silindir Pozisyonu | Inline |
| Silindir Başına Düşen Valf | 4 |
| Yakıt Sistemi | Direkt Enjeksiyon |
| Türbin | Turbo Kompresör |
| Şanzıman | Otomatik Vites – 8 İleri |
| Çekiş | 4×4 |




2019 Volvo XC90 Özellikleri Yorumlar