1. Anasayfa
  2. Otomobil İnceleme
  3. 2020 Bentley Flying Spur Özellikleri Açıklandı

2020 Bentley Flying Spur Özellikleri Açıklandı

Üçüncü nesil 2020 Bentley Flying Spur boyut olarak 5.304 mm selefine bakacak olursak daha uzun. Aks mesafesi olarak da 3.195 mm ve selefinde 130 mm’lik artış söz konusu bu da yolculara daha geniş ve ferah bir yaşam alanı sunuyor.

Abone Ol google-news

Rolls-Royce Boat Tail 2022 Villa d’Este’de Tanıtıldı

2020 Bentley Flying Spur Özellikleri Açıklandı

Yeni Bentley Flying Spur kaputunun altında gücünü aldığı çift turbo beslemeli 6.0 litrelik bir W12 motor var. 635 beygir güç ve 900 Nm tork üretiyor. Motora şanzıman olarak da 8 ileri çift kavramalı otomatik şanzıman eşlik ediyor. Yeni Bentley Flying Spur 0-100 km/s hıza 3.8 saniyede çıkıyor. Aracın azami hız olarak 333 km/s hıza çıkabiliyor. Lüks sedan aracın ağırlığı ise 2.435 kg.

2020 Bentley Flying Spur

Yeni Flying Spur’un dış tasarımında değişim olarak hatırı sayılır güncellemeler mevcut. Lüks sedanda yapılan tasarım dokunuşları aynı platformu paylaştığı Continental GT’ye yaklaştırmış gibi. Araçta 21 inçlik jantlar, Matrix LED farlar, dikey şeritli radyatör ızgarası ve “B” şekli stoplar aracın dikkat çeken tasarımları arasında. Opsiyon listesinde 22 inçlik jantlar ve panoramik cam tavan gibi  detaylar ile lüks sedan aracı özelleştirebilirsiniz. Aracın ön tarafındaki yeni Bentley Flying Spur B logosu aydınlatmalı ve logo Rolls Royce modellerinde olduğu gibi kaputun içine gizleniyor.

Bentley Flying Spur

İç tasarım olarak araçta ferah bir alan sunuyor. Kokpit kısmında gizlenebilen 12.3 inçlik bilgi-eğlence ekranı modern dokunuşlar ile HD dijital gösterge paneliyle, arka yolculara sunulan dokunmatik uzaktan kontrol ekranıyla ve araç tavanın tamamını kaplayan panoramik cam tavan gibi detaylar mevcut.


Yeni Mercedes-Maybach S580 Özellikleri Açıklandı


Bentley Flying Spur

Yeni Bentley Flying Spur’da Eletronik dört tekerlekten yönlendirme sistemine sahip ilk Bentley. Ayrıca araç süspansiyon sisteminde üç hazneli hava yayları ile hava hacmini yüzde 60 daha fazla olmasını sağlıyor. Araç güç dağılımı artık akslar arasında ihtiyaca göre belirtiyor.

Bentley Flying Spur

Araç siparişleri sonbaharda açılacak. Araç fiyatı henüz belli olmadı. Yeni Bentley Flying Spur teslimatları 2020’de başlanacağı belirtiliyor. 

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.