
Araba Özellikleri
2020 Infiniti QX80 5.6 V8 400 HP AWD Otomatik

Haberlerde takip et! >Google Haberler
5.6 litrelik V-8 motor ve dört tekerlekten çekişli 7 vitesli bir otomatik şanzıman bulunuyor.
2020 Infiniti QX80 5.6 V8 400 HP AWD Otomatik Teknik Özellikleri
| Marka | Infiniti |
| Model | QX80 |
| Üretim Başlangıç Yılı | 2017 Yılı |
| Kasa Tipi | SUV |
| Koltuk | 7-8 koltuk |
Infiniti QX80 Boyutları
| Uzunluk | 5339 mm |
| Genişlik | 2029 mm |
| Yükseklik | 1925 mm |
| Dingil Mesafesi | 3076 mm |
| Lastik Boyutu | 275/60 R20 |
2020 Infiniti QX80 5.6 V8 400 HP AWD Otomatik
2020 BMW X4 M40i (G02) Teknik Özellikleri
| Beygir Gücü | 400 HP / 5800 dev/dak |
| Maksimum Tork | 560 Nm / 4000 dev/dak |
| Silindir Hacmi | 5552 cm3 |
| Silindir Adedi | 8 |
| Silindir Pozisyonu | V motor |
| Silindir Başına Düşen Valf | 4 |
| Yakıt Sistemi | Direkt Enjeksiyon |
| Şanzıman | Otomatik Vites – 7 İleri |
| Çekiş | (4×4) |
Infiniti QX80 Yakıt Tüketimi
| Şehir İçi Yakıt Tüketimi | 18 Lt/100 km |
| Şehir Dışı Yakıt Tüketimi | 12.3 Lt/100 km |
| Ortalama Yakıt Tüketimi | 15.6 Lt/100 km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
Infiniti QX80 Bagaj Hacmi
| Ağırlık | 2671 Kg |
| Bagaj Hacmi | 470 Litre |
| Yakıt Deposu Hacmi | 98 Litre |




2020 Infiniti QX80 5.6 V8 400 HP AWD Otomatik Yorumlar