
Araba Özellikleri
2020 Kia Seltos 1.6 GDI Teknik Özellikleri

Haberlerde takip et! >Google Haberler
Kia Seltos Güney Koreli üreticinin kompakt SUV sınıfında ürettiği bir otomobil olarak gün yüzüne çıktı.
2020 Kia Seltos 1.6 GDI Teknik Özellikleri
| Kia Seltos | |
| Marka | Kia |
| Model | Seltos |
| Üretim Başlangıç Yılı | 2020 Yılı |
| Gövde Tipi | SUV |
| 1.6 GDI | |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Motor | |
| Beygir Gücü | 175 HP / 6000 dev/dak |
| Maksimum Tork | 264 Nm / 1500-4500 dev/dak |
| Silindir Hacmi | 1591 cm3 |
| Silindir Adedi | 4 |
| Silindir Pozisyonu | Inline |
| Silindir Başına Düşen Valf | 4 |
| Yakıt Sistemi | Direkt Enjeksiyon |
| Türbin | Turbo Kompresör |
| Şanzıman | Otomatik Vites – 7 İleri DCT |
| Çekiş | 4×4 |
| Hacim ve Ağırlıklar | |
| Bagaj Hacmi | 753 Lt |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4369 mm |
| Genişlik | 1801 mm |
| Yükseklik | 1615 mm |
| Dingil Mesafesi | 2629 mm |
| Lastik Boyutu | 235/45 R18 |




2020 Kia Seltos 1.6 GDI Teknik Özellikleri Yorumlar