
Araba Özellikleri
2020 Peugeot 2008 Özellikleri

Haberlerde takip et! >Google Haberler
2020 Peugeot 2008 Teknik Özellikleri
| 2020 Peugeot 2008 | |
| Marka | Peugeot |
| Model | 2008 II |
| Üretim Başlangıç Yılı | 2019 Yılı |
| Gövde Tipi | SUV |
| 1.2 PureTech | |
| Performans | |
| Şehir İçi Yakıt Tüketimi | 5.5 Lt/100 km |
| Şehir Dışı Yakıt Tüketimi | 4.0 Lt/100 km |
| Ortalama Yakıt Tüketimi | 4.6 Lt/100 km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 – 100 km/s | 10.9 saniye |
| Maksimum Hız | 188 km/s |
| CO2 Emisyonları | 105 g/km |
| Motor | |
| Beygir Gücü | 100 HP / 5000 dev/dak |
| Maksimum Tork | 205 Nm / 1750 dev/dak |
| Silindir Hacmi | 1199 cm3 |
| Silindir Adedi | 3 |
| Silindir Pozisyonu | Inline |
| Silindir Başına Düşen Valf | 4 |
| Yakıt Sistemi | Direkt Enjeksiyon |
| Türbin | Turbo Kompresör |
| Şanzıman | Manuel Vites – 6 İleri |
| Çekiş | Arkadan İtiş |
| Hacim ve Ağırlıklar | |
| Ağırlık | 1192 Kg |
Bagaj Hacmi | 405 Lt |
| Yakıt Deposu Hacmi | 44 Lt |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4300 mm |
| Genişlik | 1770 mm |
| Yükseklik | 1550 mm |
| Dingil Mesafesi | 2605 mm |
| Lastik Boyutu | 215/65 R16 H; 215/60 R17 H; 215/55 R18 H |




2020 Peugeot 2008 Özellikleri Yorumlar