
Araba Özellikleri
2020 Renault Captur 1.5 Blue dCi Özellikleri

Haberlerde takip et! >Google Haberler
2020 Renault Captur 1.5 Blue dCi Özellikleri
2020 Renault Captur 1.5 Blue dCi Özellikleri
| 2020 Renault Captur | |
| Marka | Renault |
| Model | Captur II |
| Üretim Başlangıç Yılı | 2019 Yılı |
| Gövde Tipi | Crossover |
| 1.5 Blue dCi | |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Hızlanma 0 – 100 km/s | 11.9 saniye |
| Maksimum Hız | 187 km/s |
| Emisyon Standardı | Euro 6 |
| Motor | |
| Beygir Gücü | 115 HP / 3750 dev/dak |
| Maksimum Tork | 260 Nm / 2000 dev/dak |
| Silindir Hacmi | 1461 cm3 |
| Silindir Adedi | 4 |
| Silindir Pozisyonu | Inline |
| Silindir Başına Düşen Valf | 2 |
| Yakıt Sistemi | Dizel – Commonrail |
| Türbin | Turbo Kompresör |
| Şanzıman | Manuel Vites – 6 İleri |
| Çekiş | Önden Çekişli |
| Hacim ve Ağırlıklar | |
| Ağırlık | 1303 Kg |
| Bagaj Hacmi | 536 Lt |
| Yakıt Deposu Hacmi | 48 Lt |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4227 mm |
| Aynalar Katlı Genişlik | 1797 mm |
| Yükseklik | 1585 mm |
| Dingil Mesafesi | 2639 mm |
| Lastik Boyutu | 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18 |




2020 Renault Captur 1.5 Blue dCi Özellikleri Yorumlar