1. Anasayfa
  2. Otomobil İnceleme
  3. 2023 Kia Soul Tanıtıldı: İşte Özellikleri

2023 Kia Soul Tanıtıldı: İşte Özellikleri

Amerika merkezli olarak yola devam edecek 2023 Kia Soul, kendi içerisindeki revizyonlarla kullanıcıları bekliyor. 2023 Kia Soul, tasarımında yapılan küçük dokunuşlar ve yeni renk seçenekleriyle karşımızda.

Abone Ol google-news

Rolls-Royce Boat Tail 2022 Villa d’Este’de Tanıtıldı

2023 Kia Soul Tanıtıldı: İşte Özellikleri

Kia’nın ürün gamında yaklaşık 15 yıldır yer verdiği Soul, ilk günden itibaren radikal tasarım yaklaşımıyla ailenin tüm üyelerinden ayrı yerde konumlandı. Aradan geçen zaman diliminde artık imza haline gelen gövde yapısıyla yola devam eden model, yeni yılla birlikte yeni bir makyaj operasyonuna alınıyor.

2023 Kia Soul

Amerika pazarı ağırlığında yola devam edecek olan 2023 Kia Soul, motor tarafında herhangi bir değişim barındırmıyor. Markanın tasarım ve donanım tarafında modernleştirme tercihleriyle servis ettiği yeni Soul ailesinde, versiyon tarafında da X-Line seçeneğinin listelerden çıkarılması dikkat çekenler arasında.

2023 Kia Soul

Makyajla birlikte Soul cephesinin en temel dış tasarım parçalarında önemli değişimler kullanıcıları bekliyor olacak. Aracı daha dikkat çekici kılmak adına tampon ve ışıklandırma grubunun tamamında değişimlerin yapıldığı kolayca anlaşılıyor. Slim-LED ışıklandırma yaklaşımıyla birlikte genişletilmiş ön panel makyajı en ciddi etkileri arasında. 18 inçe kadar yükselen jant setlerinde yeni tasarımlara yer verilirken, Soul ürün gamına eklenen yeni renk seçenekleri de aracın dinamizmini artırma tarafında önemli bir dokunuş olarak öne çıkarılıyor.

Buradan “2022 Honda Civic Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri” inceleyebilirsiniz.

2023 Kia Soul

Donanım tarafında son nesil aktif ve pasif asistanların tamamı listede olacak. Bu kapsamda; şerit takip asistanı, sürücü yorgunluk uyarısı, çarpışmada kaçınma asistanı, kör nokta uyarıları, akıllı hız sabitleyici, Harman Kardon premium ses sistemi, ısıtmalı ön koltuklar, 10,25 inçlik multimedya ekran ve daha çok özellik dikkat çekiyor.

2023 Kia Soul

2023 Kia Soul’ün kaputunun altında ise 2.0 litrelik atmosferik motoru 149 beygir güç ve 178 Nm tork üretiyor. Şanzıman tarafında ise standart olarak CVT şanzıman kombinasyonu söz konusu. Makyaj önceki versiyonda sunulan 1.6 litrelik turbo motor seçeneğinin artık satışa sunulmayacak.

Buradan “Yeni 2022 Kia Sportage Hibrit Fiyatı ve Özellikleri” inceleyebilirsiniz.

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.