1. Anasayfa
  2. Otomobil
  3. Acun Ilıcalı’nın Kullandığı 3 Tekerlekli Araç

Acun Ilıcalı’nın Kullandığı 3 Tekerlekli Araç

Acun Ilıcalı’nın Kullandığı 3 Tekerlekli Araç Polaris Slingshot SL Acun Ilıcalı’nın Kullandığı 3 Tekerlekli Araç Polaris Slingshot SL Acun Ilıcalı, Survivor’da adaya giderken kullanmış olduğu araçlar arasında en ilginç olanı Polaris Slingshot SL fiyatı ve özelliklerine bakalım. Acun Ilıcalı’nın kullanmış olduğu 3 tekerlekli araç Polaris Slingshot SL 4 silindirli 2.4 litre 173 beygir güç ve

Abone Ol google-news

Yeni 2023 BMW 3 Serisi Tanıtıldı: İşte Özellikleri

Acun Ilıcalı’nın Kullandığı 3 Tekerlekli Araç Polaris Slingshot SL

Acun Ilıcalı’nın Kullandığı 3 Tekerlekli Araç Polaris Slingshot SL

Acun Ilıcalı, Survivor’da adaya giderken kullanmış olduğu araçlar arasında en ilginç olanı Polaris Slingshot SL fiyatı ve özelliklerine bakalım.

Acun Ilıcalı’nın kullanmış olduğu 3 tekerlekli araç Polaris Slingshot SL 4 silindirli 2.4 litre 173 beygir güç ve 225 Nm tork üreten bir motora sahip. 3 tekerlekli bu araçta 5 ileri manuel şanzıman yer alıyor.

Konsol kısmında 7 inçlik Ride Command adı verilen multimedya ekranı, Bluetooth, telefon entegrasyonu, USB bağlantı noktası, turn – by – turn navigasyon gibi teknolojiler bulunmakta. Ayrıca Premium spor koltuklar ve 200 watt Premium ses sistemi

Polaris Slingshot SL boyutları 3.800 mm uzunluğunda, 1.971 mm genişliğinde, 1.318 mm yüksekliğinde ve aks uzunluğu ise 2.667 mm.

Tasarım olarak LED far ve vurgu ışıkları, tamamen yeni jant seçenekleri ve grafikli birinci sınıf boya dahil dış aydınlandırmalar her açıdan yeni bir görünüm yaratıyor. Önde 18 inç arkada ise 20 inç jantlar yer alıyor.

Yeni ayarlanabilir hava menfezleri hava akışını iyileştiriyor. Geziler veya günlük maceralar sırasında sürücüler ve yolcular için konforu artırıyor.

2020 Model Polaris Slingshot SL 26,499 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuyor.

 

Acun Ilıcalı'nın Kullandığı 3 Tekerlekli Araç

Acun Ilıcalı'nın Kullandığı 3 Tekerlekli Araç

Acun Ilıcalı'nın Kullandığı 3 Tekerlekli Araç

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.