1. Anasayfa
  2. Video
  3. Autobahn’da Yeni Audi RS6 Limitleri Zorluyor

Autobahn’da Yeni Audi RS6 Limitleri Zorluyor

Autobahn’da Yeni Audi RS6 Limitleri Zorluyor Autobahn’da Yeni Audi RS6 Limitleri Zorluyor Piyasadaki en güçlü yeni nesil RS6’nın Autobahn’da (Almanya Otoyolu) ne kadar hızlı olduğunu görüyoruz. Videoda görmüş olduğunuz yeni Audi RS6’nın kaputunun altında 4.0 litrelik çift turboşarjlı 600 beygir güç ve 800 Nm tork üreten V8 motor yer alıyor. Ayrıca performansına yardımcı olan 48

Abone Ol google-news

23 Yaşındaki Mercedes CL 500 Otobanda Hız Denemesi Yapıyor!

Autobahn’da Yeni Audi RS6 Limitleri Zorluyor

Autobahn’da Yeni Audi RS6 Limitleri Zorluyor

Piyasadaki en güçlü yeni nesil RS6’nın Autobahn’da (Almanya Otoyolu) ne kadar hızlı olduğunu görüyoruz.

Videoda görmüş olduğunuz yeni Audi RS6’nın kaputunun altında 4.0 litrelik çift turboşarjlı 600 beygir güç ve 800 Nm tork üreten V8 motor yer alıyor. Ayrıca performansına yardımcı olan 48 volt hafif hibrit sisteme sahip.

Audi 0-100 km/s hızlanma süresi 3,6 saniye sürüyor. Yeni Audi RS6’nın maksimum hızı elektronik olarak 250 km/s. olarak sınırlandırılmış. Ancak müşteriler genelde hız sınırının kaldırılmasını tercih ediyor. RS6 testlerde 305 km/s hıza kadar çıkmakta.

Almanya Otoyolu (Autobahn) dünyanın en meşhur otoyolları arasında bulunuyor. Almanya’nın tamamını saran bu otoyol sistemi yaklaşık 13.000 km uzunluğuna sahip. Bu otoyolun en büyük özelliği ise yerleşim yerleri dışında herhangi bir hız sınırının bulunmaması. Bunun dışında yol ve hava şartlarında da geçici hız sınırları mevcut oluyor. Bu otoyol sürekli polisler tarafından kontrol ediliyor.

2020 Audi RS7 Sportback Tanıtıldı

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.