1. Anasayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. Son Dakika: Benzine İndirim Geldi

Son Dakika: Benzine İndirim Geldi

Son Dakika: Benzine İndirim Geldi Son Dakika: Benzine İndirim Geldi. İran’a da gelen koranavirüs, uluslar arası piyasalarda benzin ve motorini de etkiledi; ürün fiyatları düşüşe geçti. Bu düşüşün etkisiyle benzinin litre fiyatında gece yarısından geçerli olmak üzere 10 kuruş indirim yapıldı. Akaryakıt Fiyatlarında İndirim 26/02/2020 tarihinde geçerli olmak üzere Benzinde 10 KRŞ/LT pompa fiyatlarında indirim

Abone Ol google-news

1991 Model Tofaş Rekor Fiyata Satıldı

Son Dakika: Benzine İndirim Geldi

Son Dakika: Benzine İndirim Geldi. İran’a da gelen koranavirüs, uluslar arası piyasalarda benzin ve motorini de etkiledi; ürün fiyatları düşüşe geçti. Bu düşüşün etkisiyle benzinin litre fiyatında gece yarısından geçerli olmak üzere 10 kuruş indirim yapıldı.

Akaryakıt Fiyatlarında İndirim 26/02/2020 tarihinde geçerli olmak üzere Benzinde 10 KRŞ/LT pompa fiyatlarında indirim gerçekleşmiştir. Benzin Nedir?

Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzinde 10 KRŞ/LT pompa fiyatlarında indirim gerçekleşti. Brent petrol ve uluslar arası piyasalarda benzin ve motorinin (ton bazında) fiyatları düştü. Ton fiyatı benzinin 560 dolardan 540 dolara, motorinin de 516 dolardan 492 dolara geriledi. Düşüş, ton başına 20-25 doları buldu.

Dizel Araca Yanlışlıkla Benzin Konulursa Ne Olur?

10 kuruş indirim

Benzine, dolar kurundaki artışa bağlı olarak dün gece yarısı 16 kuruş zam yapılmıştı. Bu kez, uluslar arası piyasalardan gelen etkiyle indirime gidildi

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikasından (EPGİS) edindiği bilgiye göre, Ankara’da ortalama 6,98 liradan satılan benzinin litre fiyatı 6,88 lira olacak. Benzinin litresi İstanbul’da 6,89 liradan 6,79 liraya, İzmir’de 6,99 liradan 6,89 liraya inecek.

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.