1. Anasayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. Benzine İndirim Motorine Zam

Benzine İndirim Motorine Zam

Benzine İndirim Motorine Zam Geldi Benzine İndirim Motorine Zam Geldi. Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere akaryakıt fiyatlarında benzine 8 kuruş indirim gelirken. Motorine ise 6 kuruş zam geldi. Küresel corona virüsü salgını ve Rusya ile Suudi Arabistan arasında yaşanan anlaşmazlığa bağlı olarak petrol fiyatları tarihi düşük seviyelerde seyrediyor. Bu nedenle Türkiye’de akaryakıt fiyatlarında

Abone Ol google-news

AB’de Yeni Otomobil Satışları Nisanda Düştü

Benzine İndirim Motorine Zam Geldi

Benzine İndirim Motorine Zam Geldi. Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere akaryakıt fiyatlarında benzine 8 kuruş indirim gelirken. Motorine ise 6 kuruş zam geldi.

Küresel corona virüsü salgını ve Rusya ile Suudi Arabistan arasında yaşanan anlaşmazlığa bağlı olarak petrol fiyatları tarihi düşük seviyelerde seyrediyor. Bu nedenle Türkiye’de akaryakıt fiyatlarında sık sık değişmeler oluyor.

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) Twitter’da yaptığı açıklamaya göre akaryakıt fiyatları gece yarısından itibaren değişecek.

Güncel Benzin ve Motorin Fiyatları

Benzinin litresi İstanbul’da 5,21 liradan 5,13 liraya, Ankara’da ve İzmir’de ortalama 5,30 liradan satılan benzinin litre fiyatı 5,22 liraya inecek.

İstanbul’da 5,30 liradan 5,36 liraya, İzmir’de ise 5,42 liradan 5,48 liraya ve Ankara’da ortalama 5,40 liradan satılan motorinin litre fiyatı 5,46 lira olacak

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.