1. Anasayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. Konsept Dacia Bigster, İlk Detayları Geldi

Konsept Dacia Bigster, İlk Detayları Geldi

Dacia yeni SUV konseptinin üstündeki örtüyü kaldırdı. Dacia’nın 2025 yılına kadar piyasaya sunacağı modeller arasında yer alacak.

Abone Ol google-news

Mercedes-Benz, Manuel Vitesli Araç Üretimine Son Vereceği Tarihi Açıkladı

Dacia’nın Yeni Kompakt SUV’si: Dacia Bigster, İlk Detayları Geldi. Markanın, Dacia Bigster adı verdiği yeni konsept sıra dışı tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Dacia Bigster, İlk Detayları Geldi

Konsept Dacia Bigster, İlk Detayları Geldi

Dacia Bigster SUV konsepti, markanın 2025 yılına kadar piyasaya sunacağı 3 yeni modelden birini gösteriyor. Dacia Bigster SUV konsepti 4,6 metre uzunluğunda. Konsept modelde dikkat çeken bir diğer detayda aracın logosu, Dacia’nın aşina olduğumuz logosunun yerini D ve C harflerinin birleşimiyle ortaya çıktı. Dacia’nın yeni logosunun bu şekilde olacağı düşünülüyor.

Konsept Dacia Bigster, İlk Detayları Geldi

Gelecekte üretilecek tüm Dacia araçları Renault-Nissan-Mitsubishi ortaklığının CMF-B platformu üzerinde inşa edilecek. Bu platform üzerinde geliştirilecek Dacia modelleri ve Bigster, LPG ve hibrit gibi versiyonlarıyla kullanıcılara sunulacak.

Dacia'nın Yeni Kompakt SUV'si: Dacia Bigster Konsepti

Henüz teknik detayları bilinmeyen konsept modelin tasarım konusunda ön ve arka aydınlatmaların Y şeklinde tasarlandığı görülüyor.

2021 Dacia Sandero En Ucuz Otomobil Oldu

2021 Dacia Spring Avrupa’nın En Ucuz Sıfır Arabası Olacak

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.