1. Anasayfa
  2. Otomobil
  3. 2020 Dacia Sandero İlk Resmi Fotoğrafları Paylaşıldı

2020 Dacia Sandero İlk Resmi Fotoğrafları Paylaşıldı

2020 Dacia Sandero İlk Resmi Fotoğrafları Karşımıza 2020 Sandero modeli Renault logosu ile çıkıyor. Ülkemizde ise Dacia markası olarak satışa çıkacak olan Dacia’nın Sandero modelinin yeni jenerasyonu hakkında bilgi sahibi olmamıza yardımcı olacak yeni görselleri paylaşıldı.

Abone Ol google-news

1991 Model Tofaş Rekor Fiyata Satıldı

2020 Dacia Sandero İlk Resmi Fotoğrafları Paylaşıldı

Bu yeni Sandero’nun ön cephesi, ‘C’ şeklinde ve LED teknolojisiyle çarpıcı gündüz ışıklarıyla çok Fransız bir görünüme sahip. Aynı zamanda, yeni bir tamponun yanı sıra, öncekinden daha aşağı inen bir kaputla birleştirilen daha çekici bir ön ızgaraya sahip. Yeni Dacia Sandero’nun yeni bir LED imzası ile daha Renault  tarzı bir tasarıma sahip olan yeni arka lambaları arkadaki değişiklikler daha belirgin görünüyor. Arka tampon da revize edilmiş, ancak bu durumda bagaj kapağına ve arka camın şekline göre eski modelden daha az fark olduğunu fark ediyoruz .

2020 Dacia Sandero İlk Resmi Fotoğrafları Paylaşıldı

Arka bölümde araç motoru hakkında ise 1.6 ibaresi bulunuyor. Arka bölümde yapılan revize işlemleri günümüz Renault modellerine ait izler taşıyor. Ön kısma baktığımız zaman Renault Symbol modelini andırıyor. Nissan’ım bu modele katkılarının olması bekleniyor. Bu nedenle Renault motor ve şanzıman olarak revize işlemler yapması ihtimalleri bulunuyor. Nissan’dan bildiğimiz CVT şanzıman seçeneği gelebilir.


Yeni Nissan Qashqai Özellikleri Açıklandı


Şu anda, Dacia Sandero’nun Renault Sandero ile aynı değişiklikleri yapıp yapamayacağı belli değil. 

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

“2020 Dacia Sandero İlk Resmi Fotoğrafları Paylaşıldı” için bir yorum

  1. otomobilir.com dedi ki:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.