1. Anasayfa
  2. Otomobil Fiyatları ve Kampanyaları
  3. DS AUTOMOBILES Ağustos Ayında Sıfır Faiz Kampanyası

DS AUTOMOBILES Ağustos Ayında Sıfır Faiz Kampanyası

DS Automobiles, yaz aylarında DS ayrıcalığına sahip olmak isteyenlere özel cazip satın alma teklifleri, faiz fırsatları ve takas desteği getiriyor.

Abone Ol google-news

Honda Fiyatları Zamlandı: Honda 2022 Fiyat Listesi

DS AUTOMOBILES Ağustos Ayında Sıfır Faiz Kampanyası

DS Automobiles’ın Ağustos ayı teklifleri kapsamında, 300 HP güce sahip şarj edilebilir hibrit modeli DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4, 210 bin TL’ye kadar 12 ay vade ve 0 faizli kredi seçeneğiyle satışa çıkıyor.

DS AUTOMOBILES Ağustos Ayında Sıfır Faiz Kampanyası

Tasarımı, lüks işçiliği ve teknolojisiyle premium SUV segmentinin standartlarını belirleyen DS 7 CROSSBACK modeli için ise 200 bin TL’ye kadar 12 ay yüzde 0 faizli kredi imkânı sunuluyor.


DS 7 Crossback E-Tense Özellikleri Açıklandı


DS Automobiles’in, 300 HP güce sahip ve dört tekerlekten çekişli modeli DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4 gücü ve esnekliği bir araya getiriyor. DS Automobiles’in Formula E Şampiyonası’ndan edindiği tecrübenin sonucu olarak geliştirdiği şarj edilebilir hibrit teknolojisiyle desteklenen DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4, günlük kullanım ihtiyaçlarını karşılayacak menzile sahip tamamen elektrikli sürüş seçeneğiyle hem sessiz hem de çevreci bir karakter sunuyor.

DS 7 CROSSBACK ise ikisi de tam otomatik şanzımanlar eşliğinde sunulan BlueHDi 130 dizel ve PureTech 225 benzinli olmak üzere güçlü ve verimli motor seçenekleriyle tercih edilebiliyor. 

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.