1. Anasayfa
  2. Otomobil Fiyatları ve Kampanyaları
  3. Ekim Ayına Özel Haftanın Otomobil Kampanyaları

Ekim Ayına Özel Haftanın Otomobil Kampanyaları

Sıfır kilometre otomobil satın alacak olanlara markalardan indirim haberi geldi. Ekim ayı kampanyaları otomobil firmaları tarafından açıklandı.

Abone Ol google-news

Sıfır Otomobil Fiyatlarının Son 1 Yıldaki Değişimi

Ekim Ayına Özel Haftanın Otomobil Kampanyaları

Otomobil firmalarının sıfır faizli kampanyaları ekim ayında da devam ediyor. Her ay düzenlediği sıfır faizli araç kampanyalarında Otomobil markalarından Opel, Fiat, Citroen ve DS Automobiles Ekim ayına özel kampanyaları karşınızda.

Opel Kampanya

Opel Yeni Insignia Ekim 2021 Fiyat Listesi

Opel, binek ve ticari araç modellerinde ekim ayına özel ödeme seçenekleri ve satın alma teklifleri sunuyor. Buna göre, markanın yeni tasarım diline ve gelişmiş kullanım özelliklerine sahip yeni Crossland’e 239 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor.

Opel’in hatları, Opel Vizör’ü ve Pure Panel kokpitiyle öne çıkan en yeni modeli Mokka, 369 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla sahiplerini bekliyor. Ayrıca Opel, yeni Mokka modelinde seçili meslek grubu çalışanlarına (sağlık çalışanları, avukatlar, polisler, askerler, öğretmenler ve birinci derece yakınlarına) özel olarak, belli donanımlarında 9 bin 500 TL ek indirim fırsatı sunuyor.

Opel’in SUV segmentindeki bir diğer güçlü modeli Opel Grandland X ise 379 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Bununla birlikte, Opel’in sürüş keyfiyle öne çıkan hatchback modeli Corsa, 189 bin 900 TL’den ve prestijli tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken Insignia ise 490 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla yeni sahiplerini bekliyor. Opel Insignia modelinde ise 75 bin TL için 12 ay vade ve sıfır faiz imkanı sağlanıyor.

Opel, ticari araç ürün ailesinde de ekim ayına özel faiz oranları ve uygun satın alma seçenekleri sunuyor. Bu kapsamda, Opel Combo Life’ın manuel vitesli Edition donanımına 75 bin TL için 12 ay vade ve sıfır faiz imkanıyla sahip olunabiliyor.

Binek otomobil konforunu ticari araç özellikleriyle birleştiren Combo Life, 217 bin 400 TL’den başlayan fiyatla satışa sunuluyor. Sağlamlığı, çok yönlü kasası ve yüksek kapasitesiyle öne çıkan Combo Cargo’da ise 75 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0,99 faizli kredi imkanı sunuluyor. Combo Cargo’ya 176 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor.

Opel’in ekim ayına özel fırsatları Zafira Life ve Vivaro Cargo’da da sunuluyor. Buna göre, yüksek verimliliği ve akıllı teknolojileriyle ticarette işleri kolaylaştıran Vivaro Cargo, 75 bin TL kredi için 12 ay vade ve yüzde 0,99 faizli kredi seçeneğiyle yeni sahiplerini bekliyor.

Vivaro Cargo, ekim ayı boyunca 224 bin 900 TL’den başlayan fiyatıyla dikkati çekiyor. Konfor odaklı yenilikçi teknolojileri, özgün Alman tasarımı ve iyi düşünülmüş detaylarıyla yeni Zafira Life da 75 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0,99 faizli kredi imkanıyla tercih edilebiliyor.

Yeni Zafira Life, 351 bin 900 TL’den başlayan fiyatıyla hem KOBİ’leri hem de geniş aileleri hedefliyor.


OPEL Ekim 2021 Fiyat Listesi


Citroen Kampanya

Yeni Citroen C3 Aircross Fiyat Listesi

Citroen, ekim ayında otomobil ürün yelpazesine yönelik sıfır faize varan avantajlı krediler ve indirimli nakit alım seçeneklerini kullanıcılarla buluşturuyor.

Citroen C5 Aircross SUV model ailesi, ay boyunca 90 bin TL için 12 ay vade ve sıfır faizli ya da 120 bin TL için 24 aya varan vade ve yüzde 0,99 faizli kredi imkânıyla sunuluyor. Nakit alımda ise 15 bin TL’ye kadar indirimle sunulan C5 Aircross, bu kapsamda nakit alımlarda 411 bin TL’den başlayan fiyatlarla yeni sahiplerini bekliyor.

Çok çeşitli kişiselleştirme kombinasyonlarıyla deneyimler yaşatan ve otomatik şanzıman seçeneğiyle kullanıcısına daha fazla konfor imkânı sunan Citroen C3, seçili modellerinde geçerli 60 bin TL için 12 aya varan vade ve yüzde 0,99 faizli kredi seçeneğiyle ve 181 bin 800 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Tasarım ve teknolojiyi bünyesinde buluşturan yeni Citroen C4 ise 249 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarını beklerken, kredi kampanyasının geçerli olduğu donanım versiyonlarında 55 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0,99 faizli kredi imkânı sağlanıyor.

Yeni Citroen C3 Aircross SUV, 55 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0,99 faizli kredi fırsatıyla ekim ayında yeni sahiplerine kavuşmayı bekliyor. Donanım seçeneklerine ekim ayı itibarıyla bir yenisinin daha eklendiği yeni C3 Aircross SUV, Feel donanım seçeneği ile 248 bin TL’den başlayan fiyatla satışa sunuluyor.

Tasarım, pratiklik ve modülerlik açısından yenilikçi çözümler sunan ve multimedya özellikleriyle öne çıkan yeni Citroen Berlingo Kombi, 40 bin TL için 12 ay vade ve sıfır faizli kredi imkânıyla ekim ayı boyunca kullanıcılarla buluşuyor. Yeni Berlingo Kombi, nakit alımlarda ise 223 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.


Citroen Ekim 2021 Fiyat Listesi


Fiat Kampanya

FIAT Ekim 2021 Fiyat Listesi

Ekim ayı kampanyası kapsamında Fiat Egea modellerinde 50.000 TL’ye 12 ay %1.29 faiz oranlı kredi desteği sağlanıyor. Aynı zamanda bütün Fiat Egea modellerini %50 ÖTV indirimi fırsatıyla satın alabilirsiniz.

Fiat Panda modellerinde ise Ekim ayı kampanyasına özel 4.000 TL indirim sağlanıyor. Fiat 500 ve Fiat 500L modellerinde ise 10.000 TL’ye varan indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Fiat 500X Urban 1.0 Fire 120 HP MT modelini %50 ÖTV indirimi fırsatıyla 263.900 TL fiyatla satın alabilirsiniz.


FIAT Ekim 2021 Fiyat Listesi


DS Automobiles Kampanya

DS Automobiles’den Eylül Ayına Özel Kampanya

DS Automobiles, sonbaharda DS ayrıcalığına sahip olmak isteyenlere özel cazip satın alma teklifleri, sıfır faizli kredi fırsatları ya da takas desteği sunuyor.

DS Automobiles açıklamasına göre, DS Automobiles’in ekim ayı teklifleri kapsamında, 300 HP güce sahip şarj edilebilir hibrit modeli DS 7 Crossback e-tense 4X4, 210 bin TL, 12 ay sıfır faizli kredi imkanıyla satışa çıkıyor.

Tasarımı, lüks işçiliği ve teknolojisiyle premium SUV segmentinin standartlarını belirleyen DS 7 Crossback modeli için ise 200 bin TL, 12 ay sıfır faizli kredi ya da 35 bin TL’ye varan takas imkanı tanınıyor. Ekim ayında DS 7 Crossback Opera PureTech 225 modelini alanlara yarı otonom sürüş imkanı sağlayan DS Connected Pilot sürüş yardımcısı ücretsiz olarak sunuluyor.

DS 7 Crossback ise ikisi de tam otomatik şanzımanlar eşliğinde sunulan BlueHDi 130 dizel ve PureTech 225 benzinli olmak üzere güçlü ve verimli motor seçenekleriyle tercih edilebiliyor. 

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.