1. Anasayfa
  2. Gündem
  3. Enes Batur Kaza Yaptı Otomobili Kullanılamaz Hale Geldi!

Enes Batur Kaza Yaptı Otomobili Kullanılamaz Hale Geldi!

Enes Batur otomobilinin kontrolünü kaybederek orta refüjde bulunan ağaca çarptıktan sonra yol kenarında park halinde bulunan bir araca çarparak durabildi.

Abone Ol google-news

Benzin ve Motorine Bir Büyük Zam Daha Geldi

Enes Batur Kaza Yaptı Otomobili Kullanılamaz Hale Geldi!

Ünlü YouTuber Enes Batur ölümden döndü. Etiler’de trafik kazası geçiren Batur’un otomobili kullanılamaz hale geldi. Enes Batur otomobilinin kontrolünü kaybederek orta refüjde bulunan ağaca çarptıktan sonra yol kenarında park halinde bulunan bir araca çarparak durabildi.

Son Dakika! Enes Batur Kaza Yaptı Otomobili Kullanılamaz Hale Geldi!

Babasının 3.4 Milyon Dolarlık Lüks Otomobilini Perte Çıkardı

Enes Batur’un Sağlık Durumu Nasıl?

Kazadan yara almadan kurtulan Enes Batur kazanın etkisiyle büyük panik yaşadı. Enes Batur kazayla ilgili bir açıklama yapmadı. Kaza sonrası Enes Batur’un lüks otomobili kullanılmaz hale geldi. Kazanın neden gerçekleştiği şu an için bilinmiyor. Aracın son haliyse, kazanın şiddetini anlatmaya yetiyor. Lüks otomobil, muhtemelen artık hurdaya ayrılacak.

Enes Batur’un Kaza Yaptığı Aracın Markası?

Enes Batur Chevrolet markasının Camaro SS modelini kullanıyordu. Otomobilin bugünkü piyasa değeri ise 1 milyon TL’nin üzerinde.

Enes Batur Kimdir?

Enes Batur Sungurtekin 9 Nisan 1998 yılında Antalya’da doğmuştur. Küçük yaşlarca video içeriği üretmeye başlayan Enes Batur, Başta Youtube olmak üzere sosyal medyada milyonlarca kişinin takip ettiği bir fenomen.

Porsche’nin Elektrikli Van Konsepti Vision Renndienst500 Beygirlik Karavan BMW M4 Kampçılar İçin Tasarlanmış

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.