
Araba Özellikleri
Ford’un Yeni Elektrikli SUV’si Mustang Mach-E

Haberlerde takip et! >Google Haberler
Ford’un Yeni Elektrikli SUV’si Mustang Mach-E
Ford’un Yeni Elektrikli SUV’si Mustang Mach-E
| 2021 Ford Mustang Mach-E | |
| Marka | Ford |
| Model | Mustang Mach-E |
| Üretim Başlangıç Yılı | 2021 Yılı |
| Gövde Tipi | SUV |
| 75.7 kWh | |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Elektrik |
| Hızlanma 0 – 100 km/s | <7.0 saniye |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Beygir Gücü | 258 HP |
| Maksimum Tork | 565 Nm |
| Çekiş | 4×4 |
| Hacim ve Ağırlıklar | |
| Bagaj Hacmi | 402 Lt |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4712 mm |
| Genişlik | 1881 mm |
| Yükseklik | 1597 mm |
| Dingil Mesafesi | 2984 mm |




Ford’un Yeni Elektrikli SUV’si Mustang Mach-E Yorumlar