1. Anasayfa
  2. Gündem
  3. Huawei’nin Yeni Otomobil Ekranı Bir Dakikada Tükendi!

Huawei’nin Yeni Otomobil Ekranı Bir Dakikada Tükendi!

Çinli teknoloji devi Huawei bugün otomobiller için tasarladığı akıllı ekranın satışına başladı.

Abone Ol google-news

Benzine Bir Büyük Zam Daha Geldi! Fiyatı 24 TL’yi Geçti

Huawei’nin Yeni Otomobil Ekranı Bir Dakikada Tükendi! Huawei bugün ilk otomobil ekranı olan HiCar Smart Screen‘i piyasaya sürüldü. Cihazın tamamı sadece bir dakika içinde satıldı.

Huawei’nin Yeni Otomobil Ekranı Bir Dakikada Tükendi!

Huawei'nin Yeni Otomobil Ekranı Bir Dakikada Tükendi!

HiCar Smart Screen, Huawei HiCar platformuna sahip ilk cihazdı. Huawei ve Honor akıllı telefonlarındaki mobil uygulamaları kolayca kullanmanıza, sesli komutlar ve hareketlerle kontrol etmenize olanak tanıyor. Baidu Maps ve Gaode Map gibi navigasyon uygulamaları ve Himalaya FM gibi müzik uygulamaları dahil olmak üzere şu anda 30’dan fazla mobil uygulama desteklenmektedir. 

Mercedes-Benz, Yeni Bilgi ve Eğlence Sistemi Hyperscreen Tanıtıldı

Huawei HiCar Smart Screen, 16,7 milyon renk ve %72 NTSC renk alanını destekleyen 1920 x 720 piksel çözünürlüğe sahip 8,9 inç IPS ekran, 2160 x 1440 piksel çözünürlüklü görüntülü görüşme özelliğine sahip bir açılır kamera ile donatılmıştır.

Huawei HiCar Smart Screen’in ilk ortaya çıktığı bölge Çin piyasasında cihaz 263 dolar fiyat etiketiyle satışa sunuldu. 1 dakika içerisinde tüm stoklar tükendi. Diğer pazarlarda ne zaman satışa sunulacağı ise henüz bilinmiyor.

Android Auto Sonunda Türkiye’ye de Geliyor!

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.