1. Anasayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. Hyundai Staria ismi verilen yeni MPV modeli duyuruldu

Hyundai Staria ismi verilen yeni MPV modeli duyuruldu

Görsellere baktığımızda söz konusu modelin fütüristik bir gövde tasarımına sahip olduğunu görüyoruz ki Hyundai bu tasarımın ‘bir uzay gemisini’ andırdığını belirtiyor.

Abone Ol google-news

1991 Model Tofaş Rekor Fiyata Satıldı

Hyundai Staria ismi verilen yeni MPV modeli duyuruldu

Hyundai yeni modeli Staria’nın ilk teaser’larını yayınladı. Fütüristik tasarıma sahip olan Staria, Koreli markanın MPV gövde tipinden vazgeçmediğini gösteriyor. Muhtemelen Starex modelinin yerini alacağı düşünülen Hyundai Staria ismi verilen yeni MPV modeli duyuruldu.

Hyundai Staria ismi verilen yeni MPV modeli duyuruldu

Hyundai’nin yeni MPV modelinin ön tasarımında boydan boya uzanan LED şerit ve büyük ızgarası en çok dikkat çeken detaylardan biri. Aydınlatmalar LED şeritlerin aşağısında geniş ızgaranın kenarlarında dikey şekilde konumlandırılmış. Yan kısmı büyük camlar, sürgülü kapılar, geniş çamurluklar gibi detaylar şekillendiriyor. Arka kısma geldiğimizde ise dikey biçimde uzanan pixel stopları görüyoruz.


Yeni 2021 Hyundai Bayon Teknik Özellikleri Açıklandı


Hyundai, yeni Staria modelinin iç mekanı oldukça geniş ve ferah yaşam alanı sunulacağı görülüyor. Büyük bir bilgi eğlence ekranı, ortam aydınlatmaları, ön koltuklarda kol dayamalar görülüyor. Arka tarafta ise kaptan koltuk olarak adlandırılan bireysel koltuklara yer verilmiş ki bu koltukların da kol dayama ve baldır desteği gibi özelliklerle üst düzey konfor sunduğunu görebiliyoruz. Ayrıca döşemeye bakılırsa ısıtma ve havalandırma özelliği de sunuluyor. Önümüzdeki haftalarda model hakkında daha detaylı bilgilerin paylaşılmasını bekliyoruz.

Hyundai Staria fiyat bilgisi ve diğer teknik detayları henüz açıklanmadı.Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.