1. Anasayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. İlk Elektrikli Rolls-Royce Görüntülendi

İlk Elektrikli Rolls-Royce Görüntülendi

Rolls-Royce’nin ilk tam elektrikli modeli Spectre EV’in casus fotoğrafları ortaya çıktı.

Abone Ol google-news

“İkinci El Otomobil İthalatı Önerisi”

İlk Elektrikli Rolls-Royce Görüntülendi

Otomobil üreticisinin ilk tam elektrikli üretim modeli olan Rolls-Royce Spectre, geçtiğimiz Eylül ayında kamufle edilmiş bir aracı gösteren bir teaser videosu ile duyuruldu. Aynı prototip, özel kaplamanın altında daha fazla tasarım detayını ortaya çıkaran casus fotoğrafçılar tarafından da yakalandı.

Elektrikli Rolls-Royce

Modelin Wraith tarzı iki kapılı silüetine tanıtımlardan zaten aşinayken, casus fotoğraflar elektrikli coupe’ye daha yakından bakmamızı sağlıyor. Önde, Spectre’nin imza niteliğindeki Rolls-Royce ızgarasını ve ADAS sensörlerini barındıran geniş bir alt hava girişini korurken bölünmüş bir far tasarımına sahip olacağı görülüyor.

Elektrikli Rolls-Royce

Uzun motor kaputu, büyük kapıları ve eğimli tavan çizgisi, modern bir Rolls-Royce coupe’nin tipik özelliğidir, ancak daha yakından bakıldığında, gövdenin belirgin omuzlar ve bagaj kapağındaki entegre bir arka spoyler ile her zamankinden daha kaslı olduğu ortaya çıkıyor.


TOGG Fabrikasında Son Durum: Fiyatlar Nasıl Belirlenecek?


Pencere çizgisi, muhtemelen arkadan menteşeli kapının kollarının kaplamasıyla eşleşen ağır bir krom şeritle vurgulanmış. Ayrıca, ön ayırıcının ve yan marşpiyellerin rengiyle uyumlu, entegre bir difüzöre sahip belirgin bir arka tampon uzantısı görebiliriz.Elektrikli Rolls-Royce

Elektrikli Rolls-Royce

 

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.