1. Anasayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. Lexus Yeni Elektrikli Spor Otomobilinin Yeni Görsellerini Paylaştı

Lexus Yeni Elektrikli Spor Otomobilinin Yeni Görsellerini Paylaştı

Lexus, yeni nesil tam elektrikli spor otomobilinin yeni görsellerini ve videolarını paylaştı.

Abone Ol google-news

1991 Model Tofaş Rekor Fiyata Satıldı

Lexus Yeni Elektrikli Spor Otomobilinin Yeni Görsellerini Paylaştı

İlk olarak geçtiğimiz aralık ayında gösterilen spor otomobil, 2030’a kadar Lexus Electrified marka vizyonu altında sunulacak tam elektrikli geniş ürün yelpazesinin bir parçası olacak. Lexus Electrified vizyonu ile elektrifikasyonun tüm potansiyeli kullanılarak sürüş keyfinin artırılması hedefleniyor. Bununla birlikte Lexus Sürüş İmzası da kesintisiz hızlanma, yavaşlama ve direksiyon tepkileriyle birlikte her zaman eşsiz bir sürüş deneyimi sunulmasını sağlayacak.

Lexus Yeni Elektrikli Spor Otomobili Lexus LFA

Lexus’un yüksek performanslı elektrikli spor otomobili, cesur tasarımı ve alçak sürüş yüksekliğiyle ikonik LFA modelinin ruhunu koruyarak Lexus markasının geleceğini temsil ediyor. Yeni spor otomobilin 0-100 kilometre/saat hızlanması iki saniye civarında olacak ve sürüş menzili katı-hal bataryaların kullanılmasıyla birlikte 700 kilometreyi aşacak.


2022 Dünyada Yılın Otomobili Finalistleri Belli Oldu


Tam elektrikli araçların geliştirilmesi sürecinde performans kapasitesini sunan Lexus, kaliteyi ve tasarımı daha kişiselleştirmiş ürünlerle buluşturacak. Lexus’un yeni elektrikli spor otomobili ise tasarımıyla markanın yenilikçi vizyonunu ortaya koyuyor. 

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.