1. Anasayfa
  2. Otomobil
  3. Makyajlı Hyundai i30 İlk Fotoğrafları Paylaşıldı

Makyajlı Hyundai i30 İlk Fotoğrafları Paylaşıldı

Makyajlı Hyundai i30 İlk Fotoğrafları Paylaşıldı Makyajlı Hyundai i30 İlk Fotoğrafları Paylaşıldı Hyundai, mart ayında düzenlenecek olan Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtacağı i30’un sportif versiyonu N Line’dan ilk görüntüleri paylaştı. Yenilenen i30’un N Line versiyonu, daha keskin çizgilere sahip bir tasarımla karşımıza çıkacak. Hyundai, Avrupa pazarı için büyük önem taşıyan üç modelini de Cenevre’de karşımıza çıkarmış

Abone Ol google-news

Volkswagen Touareg Edition 20 Tanıtıldı: İşte Fiyatı ve Özellikleri

Makyajlı Hyundai i30 İlk Fotoğrafları Paylaşıldı

Makyajlı Hyundai i30 İlk Fotoğrafları Paylaşıldı

Hyundai, mart ayında düzenlenecek olan Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtacağı i30’un sportif versiyonu N Line’dan ilk görüntüleri paylaştı. Yenilenen i30’un N Line versiyonu, daha keskin çizgilere sahip bir tasarımla karşımıza çıkacak.

Hyundai, Avrupa pazarı için büyük önem taşıyan üç modelini de Cenevre’de karşımıza çıkarmış olacak. Hyundai, 2021 i30 N Line’dan ilk görüntüleri paylaştı ve otomobilin sportif bir görünümün yanı sıra daha büyük hava girişlerine sahip olan yeniden tasarlanmış bir ön tamponla geleceği kesin olarak belli oldu. LED gündüz farları tampon yerine, çok daha keskin bir görünüme sahip olan farlara entegre edilmiş. Hyundai, i30’un daha sportif görünümünü vurgulamak için ızgarayı da farklı bir  desen ile değiştirdi.

i30 N Line’ın arka tarafından görüntüler paylaşılmadı. Ancak otomobilin yeniden tasarlanmış stoplara ve daha farklı bir tampona sahip olacağı biliniyor. Tasarımdaki değişikliklerden bir diğeri de 16 ile 18 inç arasında değişen alaşımlı jantlar olacak. Otomobilin iç kısmında ise bilgi-eğlence sistemi için 10.25 inç dokunmatik ekran ile birlikte tamamen dijital bir gösterge paneli yer alacak.

Yeni Hyundai i30, Mart 2020’de Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak.

Makyajlı Hyundai i30 İlk Fotoğrafları Paylaşıldı

2019 Hyundai i30 N Performance 2.0 T-GDI Teknik Özellikleri

Makyajlı Hyundai i30 İlk Fotoğrafları Paylaşıldı

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
Önceki Yazı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.