1. Anasayfa
  2. Otomobil Fiyatları ve Kampanyaları
  3. MERCEDES-BENZ Kasım Ayı Kampanyaları Açıklandı

MERCEDES-BENZ Kasım Ayı Kampanyaları Açıklandı

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Kasım ayına özel yeni otomobil ve hafif ticari araç alımlarında avantajlı finansman seçenekleri sunuyor.

Abone Ol google-news

Skoda Fiyatları Arttı: Skoda Mayıs 2022 Fiyat Listesi

MERCEDES-BENZ Kasım Ayı Kampanyaları Açıklandı

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Kasım ayında sunduğu kampanyalar kapsamında, otomobil ve hafif ticari araçlarda avantajlı ödeme koşulları ve uygun faizler sunuluyor.

Mercedes-Benz Otomobil Kampanyaları

MERCEDES-BENZ Kasım Ayı Kampanyaları

Mercedes-Benz C Serisi Sedan otomobillerde 355.000 TL krediye bu aya özel, 12 ay, yüzde 1,44 faizli kredi fırsatı sunuluyor. Yeni Mercedes-Benz GLB ise Kasım ayında 355.000 TL, 12 ay, yüzde 1,44 faizli kredi imkanı ile satılıyor. Mercedes-Benz E Serisi Sedan otomobil sahibi olmak isteyen müşteriler için Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Kasım ayına özel, 500.000 TL’ye, 12 ay, yüzde 1,44 faiz oranı fırsatı sunuyor. Mercedes-Benz A Serisi Sedan için ise bu aya özel 280.000 TL, 12 ay, yüzde 1,44 faizli kredi imkanı sunuluyor. Mercedes-Benz CLA’da ise 305.000 TL için, 12 ay vadeli, yüzde 1,44 faizli kredi imkanı mevcut.


Yeni Mercedes-Benz C-Serisi Özellikleri Açıklandı


Mercedes-Benz Certified: Sertifikalı Kullanılmış Otomobiller’de ise Kasım ayına özel 24 aydan 48 aya kadar yüzde 1,63 faiz fırsatı sunuluyor.

Mercedes-Benz Hafif Ticari Araç Kampanyaları

MERCEDES-BENZ Kasım Ayı Kampanyaları

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler ayrıcalığıyla, Kasım ayı boyunca esnek ödeme planı avantajı ve düşük aylık ödemelerle şimdi bir Vito sahibi olunabiliyor. Düşük ilk satın alma maliyeti, yüksek kalite standartları, yakıt ekonomisi, arttırılan güvenlik donanımları, farklı kullanım alanlarına uygun geniş ürün yelpazesi ile segmentinin en iddialı aracı olan Vito’ya sahibi olmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko tercih ettiği takdirde, 150.000 TL kredi için, 12 ay vade ve yüzde 0 faiz avantajından yararlanabiliyorlar.

MERCEDES-BENZ Kasım Ayı Kampanyaları

Far ve yağmur sensörü, rüzgar savrulma asistanı ve şerit takip asistanı gibi standart güvenlik özellikleri ile Sprinter’e sahip olmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko tercih ettikleri takdirde 150.000 TL kredi için, 12 ay vade ve yüzde 0 faiz avantajından faydalanabilirler.


Yeni 2022 MERCEDES-BENZ CITAN Özellikleri Açıklandı


Mercedes-Benz Certified araç alımlarında, avantajlı fiyatlara ek olarak, Mercedes-Benz Kasko’ya özel, 100.000 TL kredi için, 24 ay vade ve yüzde 1,29 faizli kredi imkanı ile ikinci el alımlarında da fırsatlar devam ediyor. 

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.