1. Anasayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. New York Otomobil Fuarı Ertelendi

New York Otomobil Fuarı Ertelendi

New York Otomobil Fuarı Ertelendi 2020 Cenevre Otomobil Fuarı‘nın ardından şimdi de corona virüs nedeniyle. Otomotiv sektörünü için önemli etkinlikler arasında bulunan New York Otomobil Fuarı, corona virüs nedeniyle ertelendi. 8 Nisan’da basın mensuplarına kapılarını açması beklenen fuarın ileri bir tarihe ertelendi. Bu nedenle New York Otomobil Fuarı 26-27 Ağustos tarihleri arası basın mensuplarına, 28

Abone Ol google-news

Rusya’da Faaliyetlerini Durduran Otomotiv Şirketleri

New York Otomobil Fuarı Ertelendi

2020 Cenevre Otomobil Fuarı‘nın ardından şimdi de corona virüs nedeniyle. Otomotiv sektörünü için önemli etkinlikler arasında bulunan New York Otomobil Fuarı, corona virüs nedeniyle ertelendi.

8 Nisan’da basın mensuplarına kapılarını açması beklenen fuarın ileri bir tarihe ertelendi. Bu nedenle New York Otomobil Fuarı 26-27 Ağustos tarihleri arası basın mensuplarına, 28 Ağustos – 6 Eylül tarihleri arasında ise ziyaretçilere açılması kararlaştırıldı.

New York Uluslararası Otomobil Fuarı başkanı Mark Scheinberg, “Tüm katılımcılarımızı corona virüsten korumak kormak amacıyla bu adımı atmak durumunda kaldık.” Açıklamasını yaptı.

Mark Scheinberg daha önce yaptığı açıklamada, “Şu anda birileri yapamayacağımızı söylemediği sürece fuar devam edecek.” demişti.

Tüm dünyadan yaklaşık 500 bin kişinin ziyaret etmesi beklenen Cenevre Otomobil Fuarı da Covid-19 nedeniyle iptal edilmişti. Fuarın iptal olması haberinin ardından markalar tanıtımlarını dijital ortama tanışma kararı almıştı.

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.