1. Anasayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. Ocak Ayında En Çok İlan Verilen Model Renault Clio Oldu

Ocak Ayında En Çok İlan Verilen Model Renault Clio Oldu

Sahibinden.com verilerinden hazırlanan sahibindex Ocak Vasıta Raporu’na göre, yayından kaldırılan ilanlarda, 10 yaş ve üstü araçların payında artış gözlemlendi.

Abone Ol google-news

Rusya’da Faaliyetlerini Durduran Otomotiv Şirketleri

Ocak Ayında En Çok İlan Verilen Model Renault Clio Oldu

Ayın en çok ilan verilen kategorisi otomobil oldu. Otomobili; minivan ve panelvan, arazi/SUV ve pick-up, ticari araçlar ve motosiklet takip etti.

Marka ve model sıralamasında ilk sırayı Renault-Clio aldı. Sıralama, Volkswagen Passat Renault-Megane, Opel-Astra ile devam etti. Toyota-Corolla ise 5. sıradan listeye girdi. En çok ilanı verilen arazi/SUV ve pick-up markası yine Nissan oldu.

sahibinden.com verileri

sahibindex Vasıta raporuna göre, ocak ayında en çok beyaz, siyah, gri, gümüş gri ve kırmızı renkli, yakıt türü dizel olan ve 2016 model yılı olan araçların ilanı yayınlandı. En çok ilan verilen model yılları ocak ayında da aynı kaldı ve sıralama 2017, 2015, 2012, 2013 şeklinde oldu.

sahibinden.com verileri


Hyundai ve Kia Yangın Riski Nedeniyle 500 Bine Yakın Aracını Geri Çağırdı


Tüm ilanlar arasında araçların yüzde 33,4’ü 0-100 bin kilometre aralığında yer aldı. İlanların yüzde 13,4’ü ise 100 bin 1 TL-150 bin TL aralığında satışa sunuldu.

sahibinden.com verileri

sahibinden.com’da ocak ayında ilan bakanların en çok ilgisini çeken marka sıralamasında ise liderlik Renault’nun oldu. Sıralama Volkswagen, BMW, Mercedes-Benz ve Fiat şeklinde devam etti.

sahibinden.com verileri

Araçlar, en çok saat 22.00-23.00 aralığında incelendi, ilanlara ortalama bakılma süresi ise 9 dakika 21 saniye oldu. 

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.