1. Anasayfa
  2. Otomobil
  3. Makyajlı Kia Picanto Morning Urban Tanıtıldı

Makyajlı Kia Picanto Morning Urban Tanıtıldı

Makyajlı Kia Picanto Morning Urban Tanıtıldı Makyajlı Kia Picanto Morning Urban Tanıtıldı. Güney Koreli otomobil üreticisi Kia, Picanto Morning Urban modeli makyajlı olarak tanıtıldı. Picanto yenilenmiş dış ve iç tasarımların yanı sıra gelişmiş konfor özellikleri ve gelişmiş sürücü destek sistemleri getiriyor. Kia Picanto Morning Urban dış tasarım olarak ön tarafta LED farlar, yenilenmiş sportif ön

Abone Ol google-news

40. Yıl Özel 2023 Toyota Camry NSE Tanıtıldı

Makyajlı Kia Picanto Morning Urban Tanıtıldı

Makyajlı Kia Picanto Morning Urban Tanıtıldı. Güney Koreli otomobil üreticisi Kia, Picanto Morning Urban modeli makyajlı olarak tanıtıldı. Picanto yenilenmiş dış ve iç tasarımların yanı sıra gelişmiş konfor özellikleri ve gelişmiş sürücü destek sistemleri getiriyor.

Kia Picanto Morning Urban dış tasarım olarak ön tarafta LED farlar, yenilenmiş sportif ön tampon ve krom detaylarla karşılaşıyoruz. Arka tarafta ise grafikleri yenilenen LED stoplara dikey konumlu reflektörler eşlik ediyor. Difüzöre entegre edilmiş sahte egzoz çıkışları görülüyor. Ayrıca 16 inç jantlarda pakete eklenmiş.

Kia Picanto Morning Urban iç mekana baktığımızda hava kanalları ve vites etrafını çevreleyen renkli detaylar dikkat çekiyor. Picanto’nun hem gösterge paneli hem de bilgi – eğlence ekranının büyüdüğü görülüyor. Bilgi – eğlence ekranı 8 inç büyüklüğüne sahip. Araçta donanım olarak açılır tavan, ısıtmalı ön koltuklar, ısıtmalı direksiyon simidi ve soğutmalı sürücü koltuğu bulunuyor.

Kör Nokta Çarpışma Önleme Sistemi, Arka Çapraz Trafik Çarpışma Önleme Sistemi, Arka Yan Çarpışma Önleme Sistemi, Şerit Koruma Sistemi, Ön Çarpışma Önleme Sistemi ve Sürücü Dikkat Uyarısı Sistemi bulunuyor.

Kia Picanto kaputunun altında üç silindirli 1.0 litrelik benzinli motorla geliyor. 75 beygir güç ve 95 Nm tork üretiyor. Şanzıman seçenekleri ise 5 ileri manuel ve 4 ileri otomatik.

Güney Kore’de Kia Picanto fiyatları 11.950.000 won (9.760 dolar) olarak açıklanmış.

Diğer Paylaşımlar

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.