1. Anasayfa
  2. Araba Donanımları
  3. Skoda Kamiq Monte Carlo Özellikleri Açıklandı

Skoda Kamiq Monte Carlo Özellikleri Açıklandı

Prömiyerini 2019’un dördüncü çeyreğinde düzenlenen Frankfurt Otomobil Fuarı’nda yapacak.

Abone Ol google-news

Renault Clio Donanım Paketleri Arasında Ne Farklar Var?

Skoda Kamiq Monte Carlo Özellikleri Açıklandı

Bu kez Monte Carlo donanımında Skoda Kamiq  dış kısmında siyah unsurları, iç mekandaki sportif vurgular ve zengin ekipmanlarla karakterize edilecek olan Skoda Kamiq Monte Carlo donanımı tanıtıldı. Prömiyerini 2019’un dördüncü çeyreğinde düzenlenen Frankfurt Otomobil Fuarı’nda yapacak.

Skoda Kamiq Monte Carlo

Karakteristik iki parçalı tam LED farlara ek olarak, Skoda Kamiq Monte Carlo farklı bir dinamik görünüm ve parlak siyah radyatör ızgarası sunuyor. Ön tampon elemanları siyah dış dikiz aynası kapakları, portbagaj, eşikler ve SKODA harflerini ayrı ayrı harflerle yazıyor ve bagaj kapağının merkezinde bulunuyor.


Yeni FORD FOCUS Özellikleri Açıklandı


Serideki tüm modellerde mevcut olan Skoda Kamiq Monte Carlo, Monte Carlo için özel tasarımlı, standart olarak 17 inç ve 18 inç siyah alaşım jantlar sunuyor. Ayrıca renkli Sunset pencereleri veya panoramik tavan. Özel bir olarak tanımlanan yeni Kamiq modelinin sportif görünümü, siyah arka difüzör ve tam LED arka grup lambalarıyla tamamlanıyor.

Skoda Kamiq Monte Carlo

İç mekandaki Skoda Kamiq Monte Carlo, yüksekliği ayarlanabilir ve entegre koltuk başlıklarına sahip. Monte Carlo özel tasarımında sürücü ve sürücü spor koltuklarını sunuyor. Çok işlevli spor direksiyon simidi delikli deri ile kaplanmış ve vites topuzu ve el freni tutamağı gibi kırmızı dikişlerle dikilmiş. Kırmızı aynı zamanda ortam LED aydınlatma Orta paneli, kapı eşya gözlerini, kapı kollarını ve ayak bölmesini aydınlatıyor.

Skoda Kamiq Monte Carlo

Ek olarak, Skoda Kamiq Monte Carlo ayrıca LED okuma lambalarına sahip. Döşeme şeritleri ve gösterge paneli özel bir tasarıma sahip. Gösterge panelleri krom bir dekora ve pedal kapakları alüminyum bir tasarıma sahip. İç kısım özel halılarla, eşik çubuklarında Kamiq yazısı ve siyah bir tavanla tamamlanıyor. 

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.