1. Anasayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. Skoda yeni Karoq yeni bir teaser videosu paylaşıldı

Skoda yeni Karoq yeni bir teaser videosu paylaşıldı

Çek üretici Skoda, ay sonunda tanıtacağı makyajlı Karoq modeli hakkında ilk ipuçlarını paylaştı. Marka tarafından paylaşılan çizimlerde, genişletilmiş, altıgen tasarımlı ön panjur ve yeni hava girişleri, inceltilmiş farlar ve yeni tasarımlı LED gündüz sürüş aydınlatmaları dikkat çekiyor. Otomobilin 30 Kasım’da dijital olarak gerçekleştirilecek lansmanla tanıtılması bekleniyor.

Abone Ol google-news

Mercedes-Benz, Manuel Vitesli Araç Üretimine Son Vereceği Tarihi Açıkladı

Skoda yeni Karoq yeni bir teaser videosu paylaşıldı

Kısa bir süre önce d-segment SUV modeli Kodiaq’ı makyajlayan Skoda, yakın bir gelecekte c-segment SUV modeli Karoq’u da makyajlamaya hazırlanıyor. Çek üretici, bu kapsamda merakla beklenen yeni Karoq modelinin tasarımına dair iki yeni çizim yayınladı.

Skoda yeni Karoq

Gösterilen iki yeni tasarım çiziminde Karoq, genişletilmiş, altıgen tasarımlı ön panjur ve sportif bir görünüme kavuşan hava girişleri, inceltilmiş farlar ve yeni tasarımlı LED gündüz sürüş aydınlatmaları dikkat çekiyor. LED gündüz sürüş aydınlatmalarının altında ise bağımsız bir LED modül bulunan Karoq’un, Skoda’nın yeni tasarım anlayışına sahip olması bekleniyor. Aracın yeniden tasarlanan arka bölümünü gösteren diğer çizimde daha uzun arka spoyler ve dinamik bir görüntü sunan arka siyah difüzör öne çıkıyor.

SKODA Yeni KAROQ'u 30 Kasım'da Tanıtacak

Arka aydınlatma grubunda ise yenilenen ve daha keskin hatlara sahip bir far tasarımı dikkat çekerken ön farlar gibi inceltilen ve aracın genişliğini vurgulayan bir tasarım sunuluyor. Burada da markanın imzası olan kristal detaylar ve ‘C’ şeklindeki far tasarımı kendisini gösteriyor.


Türkiye, En Donanımlı BMW Satışlarında 44 Ülke Arasında Birinci Oldu


İlk kez 2017’de tanıtılan Karoq’un, yenilenen haliyle hem tasarım hem de teknolojik olarak daha iddialı hale geleceğine kaydeden Skoda, otomobili 30 Kasım’da dijital olarak gerçekleştirilecek lansmanla tanıtacak. 

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.