1. Anasayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. Sosyal Medyada Viral Olan Apple Otomobil Konsepti

Sosyal Medyada Viral Olan Apple Otomobil Konsepti

Geçtiğimiz günlerde 2025-2028 yıllarında otomobil lansmanı yapacağına dair çıkan haberlerin ardından sosyal medyada çeşitli iddialar ortaya atıldı.

Abone Ol google-news

Nisan Ayında Trafiğe Kaydı Yapılan Araç Sayısı Açıklandı

Sosyal Medyada Viral Olan Apple Otomobil Konsepti 

Apple, 2014’ten beri üzerinde çalıştığı tamamen elektrikli, belki de tamamen otonom bir otomobil üzerinde çalışmalar yapıyor. Geçtiğimiz günlerde 2025-2028 yıllarında otomobil lansmanı yapacağına dair çıkan haberlerin ardından sosyal medyada çeşitli iddialar ortaya atıldı. Sosyal Medyada Viral Olan Apple Otomobil Konsepti.

MIUI 12.5 Duyuruldu! Güncelleme Gelecek Telefonlar

Bu iddialar arasında en çok konuşulan ise beyaz bir spor otomobil Apple’ın yeni otomobili olarak paylaşıldı. Başlangıçta sosyal medyada özellikle TikTok, Twitter’da ve YouTube’ta milyonlarca kişi tarafından izlendi. Kısa bir süre sonra ise iddianın asılsız olduğu ortaya çıktı.

Videoda gördüğümüz araç fütüristik bir tasarıma ve çağımızın ötesinde görünüyordu. Viral hale gelen videoda, sürücü arabadan indikten sonra araç kendi kendine park ediyor. İlginç olan nokta araç sadece ileri ve geri gitmiyor. Yanlara doğruda gidebilecek şekilde tasarlanmış.

Sosyal Medyada Viral Olan Apple Otomobil Konsepti

Avusturyalı Otomobil Tutkunu 80. Porsche’sini Aldı

Videoyu izleyenler bu otomobilin Apple’ın sır gibi sakladığı Project Titan olduğunu düşünmeye başladı. Videodaki bu araba ise çok geçmeden Apple ait olmadığı ortaya çıktı. Araba, 013 yılında tanıtılan Gran Turismo 6 oyununda kullanılan Vision AVTR konseptine sahip bir Mercedes-Benz AMG’ye benzetilmeye çalışılan bir araba olduğu ortaya çıktı.

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.