1. Anasayfa
  2. Gündem
  3. Suçlanan OYDER Başkanı Şahsuvaroğlu konuştu!

Suçlanan OYDER Başkanı Şahsuvaroğlu konuştu!

Murat Şahsuvaroğlu, Şahsuvaroğlu Otomotiv’le ilgili iddialara ilişkin açıklama yaptı.

Abone Ol google-news

Benzin ve Motorine Bir Büyük Zam Daha Geldi

Suçlanan OYDER Başkanı Şahsuvaroğlu konuştu! Şahsuvaroğlu Otomotiv Genel Müdürü Murat Şahsuvaroğlu, “Ford Otosan’da Yolsuzluk” yapıldığına dair haberlere ilişkin, “Şahsuvaroğlu Otomotiv’in gündemde olan bu konu ile herhangi bir ilgisi veya iltisakı bulunmamaktadır. Şahsuvaroğlu Otomotiv’in adı geçen süreçte bahsedilen işlemler ile bir ilgisi dün olmadığı gibi bugün de olmamıştır.” açıklamasında bulundu.


Japon otomotiv üreticisi üretime 2 hafta ara verecek


Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği (OYDER) Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini de sürdüren Şahsuvaroğlu, medyada yer alan bazı haberlere ilişkin yazılı açıklamada bulundu.

Bir süredir kamuoyunu meşgul eden “Ford Otosan’da Yolsuzluk” yapıldığına dair haberler ve bu haberlerde Şahsuvaroğlu Otomotiv’in adının geçmesi üzerine açıklama yapma gerekliliğinin doğduğunu belirten Şahsuvaroğlu, şunları kaydetti: “1983 yılından bu yana Ford markasının yetkili satıcılığını üstlenen ve bu iş birliği kapsamında birçok başarıya imza atan Şahsuvaroğlu Otomotiv’in gündemde olan bu konu ile herhangi bir ilgisi veya iltisakı bulunmamaktadır. Şahsuvaroğlu Otomotiv’in adı geçen süreçte bahsedilen işlemler ile bir ilgisi dün olmadığı gibi bugün de olmamıştır. Bu yöndeki iddiaların ispata da muhtaç olduğunu en başından beri belirtmekteyiz.”

Konuyla ilgili medyaya yansıyan haberlerin içinde yer almanın ve kendi adlarının kullanılmasının ticari itibarlarına zarar verdiğini ve kendilerini ziyadesiyle üzdüğünü ifade eden Şahsuvaroğlu, haklarını korumak adına bu sürecin takipçisi olmaya her mecrada devam edeceklerini bildirdi.

OYDER BAŞKANLIĞI HAKKINDA!

Murat Şahsuvaroğlu “OYDER’de görevimin başındayım” diyerek konuya açıklık getirdi. Diğer yetkili satıcılıklarım olduğu için OYDER’de görevime devam ediyorum dedi. Şahsuvaroğlu Ford Otosan’la aralarında davaya dönmemiş bir ihtilaf olduğunu ve karşılıklı olarak birbirimiz fesh etmiş vaziyetteyiz. Dava açmış durumda değiliz dedi.


Ford Otosan Gölcük fabrikasında üretime 2 ay ara veriyor


Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.