1. Anasayfa
  2. Gündem
  3. TEMSA MD7 Plus, İspanya’da Yılın Midibüsü Seçildi

TEMSA MD7 Plus, İspanya’da Yılın Midibüsü Seçildi

Avrupa pazarındaki başarısını her geçen gün pekiştiren TEMSA, İspanya’da düzenlenen Ulusal Taşımacılık Ödülleri’nde MD7 Plus aracı ile ‘Yılın En İyi Midibüsü’ ödülüne layık görüldü.

Abone Ol google-news

“İkinci El Otomobil İthalatı Önerisi”

TEMSA MD7 Plus, İspanya’da Yılın Midibüsü Seçildi

İspanya’da kara yoluyla yolcu taşımacılığı yapan İspanyol şirketlerinin yöneticileri tarafından verilen ve EDITEC Grup tarafından düzenlenen Ulusal Taşımacılık Ödülleri’nde, TEMSA MD7 Plus, 2 adayın yarıştığı kategoride rakibini geride bırakarak en fazla oy aldı. Hem yük hem de yolcu taşımacılığında sektörden uzmanların, profesyonellerin ve iş adamlarının yer aldığı yaklaşık 60 kişiden oluşan jüri kadrosu, 11 kategorideki 75 aracı değerlendirdi.

TEMSA MD7 Plus, İspanya'da Yılın Midibüsü Seçildi

TEMSA Satış Genel Müdür Yardımcısı Hakan Koralp, 2022 yılına hızlı bir teslimat süreci ile girdiklerini belirtti. Midi Coach segmentinde şehir içi taşımacıların en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alan MD7 Plus’ın aldığı bu ödülle başarılı performansını bir kez daha tescillemiş olduğunu vurgulayan Koalp, ‘MD7 Plus’ı açık ara lider yapan etkenlerin arasında düşük yakıt tüketimi, güçlü performansı ve sürüş konforu bulunuyor. Ayrıca tam bir fiyat performans ürünü olan araç, yüksek manevra yeteneğiyle zorlu koşullara uyum sağlarken, yaygın servis ağıyla kullanım avantajı da sağlıyor.’ ifadelerini kullandı.


“Otomobil Satın Almaya İmkanı Olmayanlar” Listesinde Türkiye Avrupa İkincisi


Koralp, TEMSA olarak, çok başarılı bir yılı geride bıraktıklarını, geçen yıl salgının dünya ekonomisi ve ülkeler üzerindeki tüm olumsuz etkilerine rağmen, üretim, satış ve ihracatta önemli başarılar kaydettiklerini bildirdi. İhraç ettikleri elektrikli araçların dışında, otobüs, midibüs ve hafif kamyon segmentinde 2 binin üzerinde araç satışı gerçekleştirdiklerini hatırlatan Koralp, 2022’de de Avrupa pazarındaki etkinliklerini katlayarak artırmayı hedeflediklerini ifade etti.


Ocak Ayında En Çok İlan Verilen Model Renault Clio Oldu 

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.