1. Anasayfa
  2. Yerli Otomobil
  3. TOGG CEO’sundan Yerli Otomobilin Fiyatı Hakkında Açıklama

TOGG CEO’sundan Yerli Otomobilin Fiyatı Hakkında Açıklama

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) CEO’su Gürcan Karakaş, otomobilin en merak edilen yönlerinden birisi olan fiyatı hakkında açıklamalarda bulundu.

Abone Ol google-news

TOGG Fabrikasında 208 Robot Parçalı Denemelere Başladı

TOGG CEO’sundan Yerli Otomobilin Fiyatı Hakkında Açıklama

TOGG CEO'sundan Yerli Otomobilin Fiyatı Hakkında Açıklama

TOGG CEO’sundan Yerli Otomobilin Fiyatı Hakkında Açıklama! Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) CEO’su Gürcan Karakaş, yerli otomobilin tanıtımının yapılmasının ardından 1 yılın sonunda yaptığı açıklamalarda yerli otomobilin fiyatı hakkında açıklamalarda da bulundu. TOGG CEO’su Gürcan Karakaş, yerli otomobilin fiyatının C segmentindeki içten yanmalı SUV araçlarla rekabet edebileceğini duyurdu.

TOGG CEO’su Gürcan Karakaş, artık TOGG markasıyla da lanse edilen Türkiye’nin Otomobilinin tanıtımının yıl dönümü vesilesiyle, TOGG’un Gebze’deki merkezinde projedeki son gelişmelere ilişkin sorularını yanıtladı.

Beklenen TOGG Paylaşımı Bir Yılda Neler Yapılmış!

TOGG CEO'sundan Yerli Otomobilin Fiyatı Hakkında Açıklama

2022 yılının sonunda şarj istasyonu alt yapısının hazır olacağını, ayrıca araçta salgına ilişkin üzerinde bazı fonksiyonlar üzerinde çalışmalar yapıldığından da bahsedildi.

Yerli Otomobilin Fiyatı

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) CEO’su Gürcan Karakaş, otomobilin en merak edilen yönlerinden birisi olan fiyatı hakkında açıklamalarda bulundu. “Pazara çıktığımızda karşımızda elektrikli araçtan çok C segmentindeki içten yanmalı SUV araçlar olacak. Dolayısıyla bizim fiyat açısından da onlarla rekabet edebiliyor olmamız lazım” dedi.

Bakanlığın Satışa Çıkardığı En Ucuz İkinci El Arabalar!

Kaynak: https://www.yenisafak.com/ekonomi/togg-fiyatiyla-da-icten-yanmali-c-suvlarla-rekabet-edecek-3591600

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.