1. Anasayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. TOGG’dan CES 2022 Paylaşımı: Yeni Model Ortaya Çıktı

TOGG’dan CES 2022 Paylaşımı: Yeni Model Ortaya Çıktı

TOGG İki yıl aradan sonra yüz yüze ilk kez kapılarını açacak Tüketici Elektroniği Fuarı’nda (CES) görücüye çıkacak. Fuar öncesi paylaşılan kısa video sonrasında, görüntülerdeki tasarımın sedan modele ait olduğu ve CES’te sürpriz bir tanıtım gelebileceği konuşulmaya başlandı.

Abone Ol google-news

AB’de Yeni Otomobil Satışları Nisanda Düştü

TOGG’dan CES 2022 Paylaşımı: Yeni Model Ortaya Çıktı

Yerli otomobil TOGG, ABD’nin Las Vegas eyaletinde gerçekleşecek tüketici elektroniği fuarı Consumer Electronics Show’da (CES) sahneye çıkacak. Fuar öncesi TOGG’un resmi Twitter hesabından yapılan bir paylaşım yapıldı ve “Teknoloji dünyasının önemli buluşma noktası CES 2022-Tüketici Elektroniği Fuarı’na hazırız” denildi.

TOGG'dan CES 2022 Paylaşımı: Yeni Model Ortaya Çıktı

2020’de koronavirüs nedeniyle iptal edilen Tüketici Elektroniği Fuarı (CES), geçen yıl kısıtlamalar nedeniyle internet üzerinden gerçekleşmişti. 2022 yılında tekrar yüz yüze yapılması planlanan CES, 5-7 Ocak 2022’de ABD’nin Las Vegas şehrinde düzenlenecek. Gelişmeleri merakla takip edilen CES 2022, bu yıl Türkiye için ayrı bir önem taşıyor. Türkiye’nin otomobili TOGG, dünya sahnesine ilk kez ABD’nin Las Vegas eyaletinden düzenlenecek CES’te çıkmaya hazırlanıyor.

2022 MTV Zammı Resmi Gazete’de Yayımlandı: 2022 MTV Tablosu

Videoda dikkat çeken ise daha önce gösterilen modellerden farklı bir tasarım olmasıydı. Görüntülerde yer verilen aydınlatmalı TOGG logosu ve geniş bir LED aydınlatmaya sahip aracın TOGG’un sedan modeli olduğu düşünülüyor. Bu da ‘CES 2022’de sürpriz bir yeni model tanıtımı mı gelecek’ sorusunu akıllara getirdi. Tabi bu detaylar tasarımda yapılan değişiklerin sonucu da olabilir.

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.