
Araba Özellikleri
2019 Volkswagen T-Roc 1.5 TSI DSG Özellikleri Açıklandı

Haberlerde takip et! >Google Haberler
Volkswagen T-Roc, Alman otomobil üreticisi Volkswagen tarafından üretilen bir alt kompakt SUV araçtır.
2019 Volkswagen T-Roc 1.5 TSI DSG Özellikleri Açıklandı
| 2019 Volkswagen T-Roc | |
| Marka | Volkswagen |
| Model | T-Roc |
| Üretim Başlangıç Yılı | 2018 Yılı |
| Gövde Tipi | Crossover |
| 1.5 TSI ACT 150 Hp DSG | |
| Performans | |
| Şehir İçi Yakıt Tüketimi | 6.6 Lt/100 km |
| Şehir Dışı Yakıt Tüketimi | 4.6 Lt/100 km |
| Ortalama Yakıt Tüketimi | 5.4 Lt/100 km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 – 100 km/s | 8.4 saniye |
| Maksimum Hız | 205 km/s |
| CO2 Emisyonu | 122 – 124 g/km |
| Motor | |
| Beygir Gücü | 150 HP |
| Maksimum Tork | 250 Nm / 1500-3500 dev/dak |
| Silindir Hacmi | 1498 cm3 |
| Silindir Adedi | 4 |
| Silindir Pozisyonu | Inline |
| Silindir Başına Düşen Valf | 4 |
| Yakıt Sistemi | Direkt Enjeksiyon |
| Türbin | Turbo Kompresör |
| Şanzıman | Otomatik Vites – 7 İleri DSG |
| Çekiş | Önden Çekiş |
| Hacim ve Ağırlıklar | |
| Ağırlık | 1350 Kg |
| Bagaj Hacmi | 445 Lt |
| Yakıt Deposu Hacmi | 50 Lt |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4234 mm |
| Genişlik | 1819 mm |
| Yükseklik | 1573 mm |
| Dingil Mesafesi | 2590 mm |
| Lastik Boyutu | 215/60 R16; 215/55 R17; 215/50 R18 |
volkswagen t-roc 2020 fiyat volkswagen t-roc 2021 volkswagen t-roc 2021 fiyat volkswagen t-roc fiyat volkswagen t-roc kullanıcı yorumları
2019 Volkswagen T-Roc 1.5 TSI DSG Özellikleri Açıklandı Yorumlar




Great content! Super high-quality! Keep it up! 🙂