1. Anasayfa
  2. Araba Donanımları
  3. Volkswagen T-Roc Black Edition Versiyonu

Volkswagen T-Roc Black Edition Versiyonu

Volkswagen T-Roc Black Edition Versiyonu. Otomotiv devi Volkswagen’in kompakt crossover modeli Black Edition donanımı tanıtıldı.

Abone Ol google-news

Renault Clio Donanım Paketleri Arasında Ne Farklar Var?

Volkswagen T-Roc Black Edition Versiyonu

Black Edition donanımında aracın dış tasarımı siyah detaylara kavuşuyor. Şu an için aracın dışından 1 adet fotoğraf paylaşıldı. İçinden ise paylaşılmadı. T-Roc’un Black Edition versiyonunun İngiltere’deki SE paketi üzerine hazırlanıyor. Bu paket orta seviye de bir paket oluyor. Black Edition donanımında Volkswagen T-Roc’ta 10 adet gövde rengi seçeneği sunuluyor.

Volkswagen T-Roc Black Edition

VW T-Roc Black Edition donanımıyla birlikte, ızgara kaplaması, tavan raylarının tamamı ve yan ayna kapaklarına siyah detayların geldiği görülüyor. Bunun yanında ayrıca 18 inçlik “Arlo Black” alaşım jantlar da siyah detaylara sahip. Black Edition versiyonunda ek ücret ödeyerek iç kısımda deri döşeme, süspansiyon ve ses sistemi gibi detaylarla aracı özelleştirebiliyorsunuz.

VW T-Roc Black Edition 1.0 litre 115 PS, 1.5 litre 150 PS benzinli motor ve 2.0 litre dizel motorla sipariş ediliyor. VW T-Roc Black Edition donanımlı olarak İngiltere’de yaklaşık olarak 29 bin dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.