1. Anasayfa
  2. Otomobil Fiyatları ve Kampanyaları
  3. Yeni 2021 Nissan Juke Özellikleri ve Fiyatı Açıklandı

Yeni 2021 Nissan Juke Özellikleri ve Fiyatı Açıklandı

Japon otomotiv devi Nissan’ın radikal tasarımlı B-SUV modeli olan Juke yenilendi. 229 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan otomobilin genel olarak tasarım çizgileri korunmuş.

Abone Ol google-news

Honda Fiyatları Zamlandı: Honda 2022 Fiyat Listesi

Yeni 2021 Nissan Juke Özellikleri ve Fiyatı Açıklandı

İlk defa yollara çıktığı günden bu yana 11 yılı geride bırakan Juke, o günden bu yana 1.5 milyon adet sattı. Juke’un yeni nesli, tasarım, teknoloji ve performansa değer verilirken pratik detayları da gözden kaçırmayan sürücülere hitap etmek için tasarlandı. Yeni Juke, Tekna, Platinum, Platinum Perso (İç dizaynı kişiselleştirilebilir özel versiyon) ve Platinum Premium olmak üzere 4 farklı donanım seçeneği ile satışa sunulacak.

Nissan Juke Fiyat Listesi

Yeni Juke segmentinde öncü olarak; Tekna versiyonundan itibaren Bisiklet ve Yaya Tanımalı Akıllı Çarpışma Önleme Sistemi, Akıllı Şerit Takip Asistanı, Akıllı Otomatik Uzun Far Asistanı, Trafik İşaret Tanıma Sistemini standart olarak sunmakta. Bunlara ek olarak, Platinum Premium versiyonunda mevcut olan Kör Nokta Uyarı Sistemi, Akıllı Yorgunluk Algılama Sistemi, Akıllı Arka Çapraz Trafik Uyarı Sistemi, Akıllı Çevre Görüş Sistemi ile de segmentinde eşsiz bir yol güvenlik teknolojisi sunuyor.

Tamamen yenilenen Juke tasarımsal olarak selefiyle benzerlikler taşıyor. İnce ve yuvarlak far kombinasyonu korunuyor. Dairesel farlara Y formlu LED gündüz aydınlatması eklenmiş. Araç tasarımını öne çıkaran 19 inçlik geniş jantlarda mevcut.

Yeni 2021 Nissan Juke

Yeni Nissan Juke’un giriş seviyesini oluşturan Tekna paketinin dikkat çeken donanımlarına baktığımızda LED ön farlar ve gündüz sürüş farları, LED arka stoplar, 8 inç dokunmatik multimedya ekranı (Android Auto & Apple CarPlay), geri görüş kamerası, arka park sensörü, araç içi acil çağrı sistemi (e-Call), 17 inç alaşım jantlar, akıllı şerit takip asistanı, akıllı çarpışma önleme sistemi ve trafik işareti tanıma sistemi gibi özellikler bulunuyor.

Boyut olarak 4.210 mm uzunluğunda, 1.595 mm yüksekliğinde ve 1.800 mm genişliğinde boyutlarda yapılan artış araç iç kısmında yolcuların yaşam alanında artış olmasını sağlıyor. 58 mm diz mesafesi ve 11 mm arka baş mesafesinde artış yapılmış. Bagaj kapasitesi de selefine göre 22 litre artış yapılarak 422 litreye çıkarılmış. Koltuklar yatırıldığında ise 1305 litreye kadar çıkabiliyor.


Yeni 2021 Nissan Qashqai Özellikleri Açıklandı


Yeni Nissan Juke Türkiye’de üç silindirli 1.0 litre hacimli 117 beygir güç ve şanzıman seçeneğine göre 180 ya da 200 Nm tork üreten benzinli motorla sunulacak. 6 ileri vitesli manuel ve 7 ileri vitesli çift kavramalı otomatik şanzıman tercih edilebilecek.

Yeni Nissan Juke Fiyat Listesi

Yeni 2021 Nissan Juke

Yeni Juke 1.0 Manuel Tekna 229.900 TL

Yeni Juke 1.0 Otomatik Tekna 297.900 TL

Yeni Juke 1.0 Otomatik Platinum 317.900 TL

Yeni Juke 1.0 Otomatik Platinum Perso 332.900 TL

Yeni Juke 1.0 Otomatik Platinum Premium 349.900 TL 

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.