1. Anasayfa
  2. Gündem
  3. Yeni 2021 VOLKSWAGEN POLO GTI Özellikleri Açıklandı

Yeni 2021 VOLKSWAGEN POLO GTI Özellikleri Açıklandı

Volkswagen, yaklaşık iki ay önce makyajladığı Polo ailesini tanıttı. Makyajlı 2021 Volkswagen Polo GTI’ın üzerindeki örtü kaldırıldı.

Abone Ol google-news

“İkinci El Otomobil İthalatı Önerisi”

Yeni 2021 VOLKSWAGEN POLO GTI Özellikleri Açıklandı

Yeni 2021 VOLKSWAGEN POLO GTI özellikleri açıklandı. Volkswagen, yaklaşık iki ay önce makyajladığı Polo ailesini tanıttı. Şimdiyse makyajlı 2021 VW Polo GTI’ın tüm detayları ortaya çıktı.

Yeni 2021 VOLKSWAGEN POLO GTI Ortaya Çıktı

Tasarım olarak baktığımızda tampon kısmında Golf GTI modelinde olduğu gibi boydan boya petek desenlere, ayrıca tampon kenarlarında petek desenleri içinde aydınlatmalara yer veriliyor.


Yeni 2022 Honda Civic Hatchback Özellikleri Açıklandı


Önde IQ.Light LED Matrix farlar kullanılırken arka stoplarda ise dinamik sinyaller ve animasyonlu fren lambası dikkat çekiyor. Yeni VW Polo GT’ın diğer dikkat çeken özellikleri arasında GTI’a özel kırmızı fren kaliperleri, çift egzoz çıkışı, arka spoyler, çift renkli alaşım jantlar ve özel tamponlar gibi detaylar mevcut.

Yeni 2021 VOLKSWAGEN POLO GTI Ortaya Çıktı

Yeni Polo GTI modelinin dış kısmında kullanılan kırmızı detaylara iç mekanda da yer verildiğini görüyoruz. Standart olarak 8 inç boyutunda multimedya ekranı sunulurken, opsiyon olarak 9.2 inç boyutunda ‘Discover Pro‘ isimli sistemi de tercih edebiliyor.


Yeni 2021 Peugeot 308 SW Tanıtıldı


Kablosuz Android Auto ve Apple CarPlay desteğinin yanı sıra sürücü profillerini buluta kaydetme gibi özellikler yer alıyor. Markanın IQ.Drive adı verilen, sezgisel adaptif hız sabitleyici ve şerit takip asistanı gibi özellikleri bir araya getiren yarı otonom sürüş sistemi de mevcut.

Yeni 2021 VOLKSWAGEN POLO GTI Ortaya Çıktı

Yeni Polo GTI’ın kaputunun altında dört silindirli 2.0 litre hacimli 207 beygir güç ve 320 Nm tork üreten turbo motor yer alıyor. 7 ileri DSG şanzıman ile kombine edilmiş. Azami hızı 240 km/s. olan aracın 0-100 km/s hızlanma süresi 6.5 saniye sürüyor.

Yeni 2021 Volkswagen Polo GTI Avrupa’da önümüzdeki aylarda satışa sunulacak. Henüz fiyatıyla ilgili açıklama yapılmadı. 

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.