1. Anasayfa
  2. Otomobil
  3. Yeni 2022 FIAT PULSE İç Mekanı Ortaya Çıktı

Yeni 2022 FIAT PULSE İç Mekanı Ortaya Çıktı

Fiat, bundan iki ay önce Latin Amerika’da satışa sunacağı yeni SUV modelini duyurmuş ve yapılan oylama sonucu aracın ismi Fiat Pulse olarak belirlenmişti. Duyuruda dış tasarımını gördüğümüz yeni Fiat Pulse’ın iç mekanı ortaya çıktı.

Abone Ol google-news

Yeni 2023 BMW 3 Serisi Tanıtıldı: İşte Özellikleri

Yeni 2022 FIAT PULSE İç Mekanı Ortaya Çıktı

Fiat’ın Güney Amerika kıtasına özel olacak Pulse adını verdiği modelinin iç mekanı ortaya çıktı. Yeni Fiat Pulse iç mekanında 7 inç dijital gösterge paneli, 10.1 inç boyutunda bilgi eğlence ekranı ve üç kollu direksiyon mevcut. Direksiyon üzerinde bulunan kırmızı Sport tuşu da bu bölgeye sportif bir görünüm katmış.

Yeni 2022 FIAT PULSE İç Mekanı Ortaya Çıktı

Yapılan açıklamaya göre Pulse’ta uzaktan çalıştırma gibi özellikler de bulunacak. Müşteriler yeni döşeme ve renk seçeneklerini de tercih edebilecek. SUV’daki multimedya sisteminde son nesil Uconnect yazılımı kullanılmış. Sistemin kontrol edildiği ekranın altındaysa dijital otomatik klima kontrollerinin de yer aldığı düğmeler ve USB girişleri mevcut.


2022 HONDA HR-V e:HEV HYBRID Özellikleri Açıklandı


Yeni Fiat Pulse iki motor seçeneğiyle satışa sunulacak. Motorlardan ilki 1.3 litre hacimli 110 beygir güç ve 139 Nm tork üreten atmosferik motor. 5 ileri vitesli manuel veya CVT şanzıman kombinasyonuyla geliyor. Diğeri ise 1.0 litre hacimli üç silindirli turbolu motor 120 beygir güç ve 196 Nm tork üretiyor. 6 ileri otomatik şanzımanla tercih edilebilecek. Önümüzdeki aylarda Brezilya’da satışa sunulması bekleniyor. 

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.