1. Anasayfa
  2. Otomobil
  3. Yeni 2022 FORD RANGER Ortaya Çıktı

Yeni 2022 FORD RANGER Ortaya Çıktı

ABD’li otomotiv üreticisi Ford, Avrupa pazarındaki pick-up modeli Ranger’i yeniledi. Markanın Kuzey Amerika’da satılan büyük boy pick-upları ile benzer bir tasarıma kavuşan yeni Ranger, Volkswagen ve Ford’un 2 yıl önce yaptıkları anlaşma kapsamında geliştirilen ikinci model oldu.

Abone Ol google-news

2022 Hyundai Staria Türkiye’de: İşte Fiyatı ve Özellikleri

Yeni 2022 FORD RANGER Ortaya Çıktı

“Şimdiye kadarki en akıllı, en çok yönlü ve en yetenekli Ranger” olarak nitelendirilen yeni nesil pick-up, konfor, teknoloji ve gelişmiş kapasiteyi benimserken, önceki modellerin mirasına dayanıyor.

2022 FORD RANGER

Model, Maverick ve F-150 ile uyumlu olan daha cesur bir tasarıma sahip olduğu için ‘yeniliği’ hemen belli oluyor. Ön tarafta daha büyük ve daha belirgin bir ızgaranın üzerine konumlanan ve C şeklindeki farlara doğru ilerleyen çizgiler yeni Ranger’ın daha cesur bir görünüme kavuştuğunu gösteriyor.

2022 FORD RANGER

Şık gündüz sürüş farları ve yeni kullanıma sunulan Matrix LED teknolojisi ile dikkat çekiyor. Diğer öne çıkan özellikler arasında, selefinin yumuşak kıvrımlarından büyük ölçüde kaçınan şekillendirilmiş bir kaput ve kaslı gövde yer alıyor.

2022 FORD RANGER

Arka kısım daha evrimsel, ancak ayırt edici arka lambaları ve belirgin Ranger yazısına sahip revize edilmiş bir bagaj kapağı görebiliyoruz.

2022 FORD RANGER

Yeni Ranger 2 inç (50 mm) daha geniş palete ve 2 inç (50 mm) daha uzun dingil mesafesine sahip olduğundan öncekinden biraz daha büyük.


Yeni 2022 MERCEDES-BENZ CLS Türkiye’de! Fiyatı ve Özellikleri Açıklandı


2022 FORD RANGER

Önceki Ranger modası geçmiş bir iç mekana sahipken, en yeni pikap dijital gösterge paneli ve 10.1 veya 12 inç SYNC4 bilgi-eğlence sistemine sahip yüksek teknolojili bir kokpit içerdiğinden artık durum böyle değil.

2022 FORD RANGER

İkincisi, dikey yönlendirmeye ve sahiplerinin “güç aktarma organını, direksiyon açısını, araç eğimini ve yuvarlanma açılarını izlemesine” olanak tanıyan özel bir arazi ekranına sahip. 

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.