1. Anasayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. Yeni 2022 Mercedes-Benz C-Serisi (W206) görüntülendi!

Yeni 2022 Mercedes-Benz C-Serisi (W206) görüntülendi!

Mercedes-Benz’in premium kompakt sedan modeli, beşinci nesli kısa bir süre içerisinde kullanıcılarına sunmak için hazırlanıyor.

Abone Ol google-news

1991 Model Tofaş Rekor Fiyata Satıldı

Yeni 2022 Mercedes-Benz C-Serisi, S-Serisi benzeri kabine sahip. Kamuflajlı olarak testlerde görüntülenen yeni 2022 Mercedes C-Serisi, bu defa iç mekanı da görüntülendi. Kabin kısmında en çok dikkat çeken detaylar ise kokpit kısmında diyebiliriz.

Yeni 2022 Mercedes-Benz C-Serisi (W206)

Yeni 2022 Mercedes-Benz C-Serisi, S-Serisi benzeri kabine sahip

W206 kodlu beşinci nesil yeni C-Serisi yollara çıkmaya hazırlanırken yeni detayları da paylaşılıyor. Bu detaylar arasında iç mekan tasarımıyla ilgili olarak yeni bir paylaşım yapıldı. Kabin kısmı neredeyse Mercedes-Benz S-Serisi ile aynı, sadece navigasyon ve bilgi-eğlence sistemi değil, aynı zamanda klima kontrolünü de barındıran portre odaklı bir dokunmatik bilgi-eğlence sistemine sahip.

Dış tasarımda ise Mercedes-Benz E-Serisi ve S-Serisi ile benzerlikleri paylaşacak. En belirgin özellikler arasında ise açılı farlar ve arka stop lambalarının olması bekleniyor. Yeni C Serisinin tanıtımı söylentilere göre 22 Şubat’ta yapılacak.

Bu videoda yeni 2022 Mercedes-Benz C-Serisinin hem iç hem de dış tasarımını görebileceksiniz.

Yeni Mercedes-Benz S-Serisi Fiyatı ve Özellikleri Açıklandı!

2021 Mercedes-Benz E-Serisi Özellikleri Açıklandı

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.