1. Anasayfa
  2. Otomobil
  3. Yeni 2022 OPEL ROCKS-e Özellikleri Açıklandı

Yeni 2022 OPEL ROCKS-e Özellikleri Açıklandı

Dünyanın ilk SUM modeli ile tanışın. Opel bu modeli SUM (Sürdürülebilir Şehiriçi Mobilite) kategorisinde değerlendiriyor.

Abone Ol google-news

2022 BMW X1 Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Yeni 2022 Opel Rocks-e Özellikleri Açıklandı

Dünyanın ilk SUM modeli ile tanışın. Aslında, bu teknik olarak yeni bir otomobil değil. Rocks-e temelini Citroen Ami ile paylaşıyor. Otomotiv dünyasında aynı çatı altında faaliyet gösteren markaların ortak modellerini görmeye devam ediyoruz. Opel aracın quadricycle sınıfında olduğunu ifade ediyor.

Yeni 2022 OPEL ROCKS-e Özellikleri Açıklandı

Opel Rocks-e gücünü 5.5 kWsa kapasiteli bataryadan alıyor. 8 beygirlik bir elektrik motoru bulunuyor. Maksimum olarak 45 km/s hıza çıkabilen araç WLTP verilerine göre 75 kilometre sürüş menzili sunuyor. Bataryanın şarj edilme süresi standart prizde 3.5 saat sürüyor. Araç üç farklı donanım seviyesiyle çıkış yapacak: Standart, Klub ve TeKno.

Yeni 2021 Opel Mokka Özellikleri Açıklandı


Yeni 2022 OPEL ROCKS-e Özellikleri Açıklandı

Opel Rocks-e modelinin uzunluğu 2.41 metre. Aracın ağırlığı bataryalar hariç sadece 425 kg. Aracın 14 inç boyutunda çift tonlu jantları bulunuyor. Ayrıca Rocks-e modelinde de kapılar ters yönde açılıyor. Büyük oranda Citroen Ami ile aynı tasarımlara sahip aracın iç mekan tasarımı da aynı diyebiliriz. Altı düz üç kollu direksiyon, klima kontrolleri, küçük bir dijital gösterge paneli, USB girişi, bardaklık ve çeşitli depolama alanları mevcut.

Yeni 2022 OPEL ASTRA Özellikleri Açıklandı


Yeni 2022 OPEL ROCKS-e Özellikleri Açıklandı

Opel’in şehir içi ulaşımı için üreteceği aracı 15 yaşından büyükseniz Avrupa’da yasal olarak kullanabilirsiniz. Bu yılın sonlarında Almanya’da satışa sunulacak araç, 2022 yılında da Avrupa pazarında yerini alacak. Aracın fiyatı henüz açıklanmadı. 

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.