1. Anasayfa
  2. Otomobil
  3. Yeni Ford Puma ST-Line Vignale Özellikleri Açıklandı

Yeni Ford Puma ST-Line Vignale Özellikleri Açıklandı

Ford Puma’nın yeni donanım seviyesi ST-Line Vignale, sportiflik ve lüks birleştirilmiş. Ford, Puma modeliyle yeni ST-Line Vignale donanımıyla segmentinde Premium olarak ilerlemeyi hedefliyor.

Abone Ol google-news

Yeni 2022 Ford Fiesta Türkiye’de: İşte Fiyatı ve Özellikleri

Yeni Ford Puma ST-Line Vignale Özellikleri Açıklandı

Ford Puma ailesi yeni ST-Line Vignale donanım paketine kavuştu. Sportif Puma ST-Line varyantına dayanan Puma ST-Line Vignale, daha da fazla stil ve özellik katıyor. Benzersiz ayrıntılar arasında alüminyum detaylar bulunur. Standart özellikler arasında LED farlar, Windsor deri koltuklar, Manacor deri direksiyon simidi, premium B&O Ses Sistemi ve anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi bulunmaktadır.

Yeni Ford Puma

Ford Avrupa’nın pazarlama, satış ve servis yönetici yardımcısı Roelant de Waard, ST-Line ile Vignale birleşimini şöyle açıklıyor: “Müşterilerimiz tasarım, donanım, performans ve verimliliği birleştirmek istedikleri yönünde geri bildirim yaptılar ve ortaya tam onların istediği bir paket çıkardık.”

Ford, yeni Puma ürün yelpazesini ek güç aktarma organları ve ekipman seviyesi seçenekleriyle daha da genişletti. SUV’den ilham alan kompakt crossover için en kapsamlı ürün gamını sunuyor.


Yeni Ford Kuga Özellikleri Açıklandı


İlk kez Ford’un 120 PS 1.5 litrelik EcoBlue dizel motoruna, yeni yedi vitesli çift kavramalı otomatik şanzımana sahip ve lüks yeni Puma ST-Line Vignale versiyonuna sahip. Puma modelleri arasından seçim yapabilecek.

Tek yenilik yeni donanım seviyesi değil. Ford, ayrıca Puma modelinde 120 beygir güç üreten 1.5 litrelik EcoBlue dizel motor ekledi. Sadece 6 ileri manuel şanzıman ile kombine ediliyor. WLTP verilerine göre ortalama yakıt tüketimi 100 km’de 4.5 litre olarak biliniyor.


Yeni BMW 5 Serisi Tanıtıldı


1.0 litre EcoBoost motor ise 125 beygir versiyonu ve 7 ileri çift kavramalı şanzıman ile sunulmaya başlamış. Ortalama yakıt tüketimi 100 km’de 4.9 litre olarak biliniyor.  Gelişmiş şanzımanın daha fazla sayıda dişli oranı ve kusursuz vites değiştirme için çift kavramalı çalışma, optimize edilmiş yakıt verimliliği, iyileştirme ve sürüş dinamiklerine katkıda bulunuyor.

Bu yıl içerisinde Puma ST donanımının tanıtımı da yapılacak. 

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.